Pogledaj jedan post
Old 30.09.2008., 10:51   #54
Quote:
Sanja1 kaže: Pogledaj post
Znas Mariet, mi zene se nekako "uljuljamo" u brak i od tog momenta se prestanemo brinuti o sebi (ne sminkamo se, ne oblacimo se sexi, mozda ostanu i kile nakon poroda....). Jedini smisao i cilj zivota postaju nam muz i klinci.

Muskarci su lovci (pocevsi od primitivnih naroda). To im je u prirodi. Obozavavaju osvajanja.
Mi koje ostajemo doma s klincima smo smo UVIJEK na raspolaganju. Oko nas se vise netrebaju truditi.

Neznam dali ce ovo sto cu sada napisati funkcionirati i u tvojoj vezi (upalilo je kod par mojih klijentica) no vazno je probati.

Dakle, bilo bi super kada bi nabacila nove (po mogucnosti provokativne) krpice i donje rublje (odi u minus, wtf), svaki se dan nasminkala, konstantno hodala sredjena i odredila dan-dva u tjednu samo za sebe (a on mora ostat s klincima).
Isto tako bih kupila drugi mob, brisala poslane mailove i history, bila tajnovita, odsutna...dakle radila sve sto bi mu bilo sumnjivo. Daj mu da te uhvati u lazi (kao jucer si bila vani sa sestrom a danas velis s kolegicom ili frendicom).

Kada on osjeti/pomisliti da mu se stolica ljulja i da mu fale neke stvari koje su se do sada podrazumijevale (speglano, skuhano, oprano, cisto), da vise nije prvi i jedini i da se ti od jedanput cudno ponasas - trgnut ce se. Nadajmo se...

Ako ne, barem si nikada neces moci predbaciti da nista nisi poduzela. Neces ga vratiti plakanjem i molitvama i vikanjem, to je sigurno. Budi dostojna ako treba i do kraja. Pokazi/dokazi da on tebe nije vrijedan a ne obratno.
Sanjo, ovo sve stoji sto si napisala, muskarci su takvi jednostavno....nazalost...kad imaju doma zenu i dijete i sve super na raspolaganju vise nemaju volje se truditi...i onda dolazi do prevare....a mi se trudimo i ovako i onako...je...se njima...mi ih volimo uvijek i ispada da se jos dodatno moramo truditi samo da ne odu drugoj...Krasno, zalim sto sam zensko nekada...
katja123 is offline  
Odgovori s citatom