Pogledaj jedan post
Old 05.06.2017., 15:54   #99
Quote:
Khulus kaže: Pogledaj post
Očito da svatko vidi što želi vidjeti. Navodim primjere kontrole u neposrednoj okolini, želeći upozoriti da itekako postoji kontrola u bilo kojem organiziranom društvu. Od banalnih stvari pa do kompleksnih.

Što se tiče RH, još uvijek ljudi jedni drugima ne otimaju novčanike na cesti, ne pucaju jedan u drugoga radi najmanje sitnice i ne hodaju okolo sa oružjem. No u zemljama tipa Srednjoafrička Republika, Kongo, Sijera Leone itd se događa upravo to. Mad Max je priča iz bajke za to što se tamo dešava. Da, zakon jačega neki uvijek pokušavaju progurati, ali jedno je kad to na leđima osjeti 5% stanovništva (u blagoj varijanti) a drugo kad osjeti 95% u težoj.

A što se tiče "laži", imao sam dovoljno vremena i 5 puta provjeriti, jer mi nije nimalo u interesu prihvaćati nešto samo zato što to kaže strana x ili y. i što je tu licemjerno, nije mi zbilja jasno.
Već je počelo.
Pred par dana tri balavca napala 9O god staricu u njenom stanu,izbubetali je i pod prijetnjom noža, oteli joj 300 Kn.U istom danu, niti cijeli kvart dalje,dva tipa se na ulici potukli i jedan je izvukao pištolj i pucao po drugome...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom