Pogledaj jedan post
Old 18.11.2017., 13:43   #8012
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Svatko ima pravo na svoje mišljenje/stav, pa tako i Rosemary. Sudeći po posljednjim upisima na temi njoj će biti teže pronaći kupca koji će pristati na njen uvjet (duži rok za iseljenje, odnosno primopredaju stana), ali to ne znači da ga neće naći, a još manje da nekoga zaj.....

No, slažem se da bi neuobičajeni uvjeti trebali biti sastavni dio oglasa za prodaju. Ali ako se i kasnije navedu, npr. pri prvom kontaktu, isto tako nije prekasno, ni razlog za osudu. Bar ne veću nego u slučaju brojnih prodavatelja koji na raznorazne načine prikrivaju nedostatke svojih stanova iako su svjesni njihovog postojanja (ali, da, zaboravih da je ovo potonje uobičajeno ponašanje, pa valjda zato i prihvatljivo, dok produljeni rok za iseljenje nije! ).
Naravno,slazemo se...
u 2017.godini svatko ima pravo radit sto ga volja dok ne uzurpira drugoga!
Prema tome i doticna forumasica ima pravo trazit uvjete i cijenu kako ona misli da je njoj najbolje ali to je POTREBNO NAVESTI U OGLASU,
i po meni nikakvih problema...

tako da si potencijalni kupci mogu isfiltrirati takve ili bilo kakve druge prodavatelje...
al ovako...hm...
nije ona jedina,cak mi djeluje da nije nit svjesna svoje "odgovornosti" sto eto cak mozemo uzet kao olakotnu okolnost u prici...
dapace ima svakakvih ljudi...
koji razmisljaju samo u fazi JA...ostalo ih ne dotice..jos u ovom silnom balkanskom bezzakonju i blatu to jos dodatno ispliva na povrsinu..

raznih muljatora,sto svjesnih i proracunatih sto priglupih i neiskusnih..
ono kao stan od 40m2 a u papirima 30(10 si prisvojio hodnika koji "samo on koristi" ili "samo sto nije upisano"...)
kao sto i sam kazes i navodis slicno kao i ja,al s tim odmakom da moje je misljenje da to nitko ne smatra normalnim nit to podrzava,dapace...ljudi takvim jebu majku kad to primjete ili naknadno saznaju...
al kao sto sam rekao jbg,ovo je balkan...nema tu previse vjere,pogotovo ne u tako velkim stvarima...samo oci,njuh,papiri i CIST RACUN..
a lako se mi grlimo u birtiji uz 6.tu pivu...:klap:
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline