Pogledaj jedan post
Old 04.03.2003., 11:20   #4
Re: Roaccutane

Quote:
rafaela kaže:
Je li netko oda vas koristio ovaj lijek i kakvi su bili rezultati? Jesu li rezultati bili trajni?
Ili je sve u glavi/psihi (kod mene vrlo moguće) kako mi reče apotekarka, koja me pokušala nagovoriti da ne koristim Roaccutane jer je to čisti otrov.

da vas čujem..
moja jako dobra prijateljica je koristila; rezultati su divni: porculanski bijeli ten (i inace je imala takav ali u jednom trenu joj je uletilo nesto pa je imala problema. lijecnik joj je dao Roaccutane). koliko vidim trajno je, ali ne znam koliko dugo je bila na terapiji i ne znam da li je to od samo jedne terapije.

nije imala niti jedan od simptoma koje ti navodis (iako su navedene kao moguci sekundarni efekti). koliko sam ja citala, to je cisti otrov. ali to mozes reci za sve efikasne kemikalije. mene osobno smeta s tim lijekom sto se ne zna tocno djelovanje (utjece na keratinizaciju koze) i sto je izotretionin vjerojatno ukljucen u gensku regulaciju...

koliko vidim, ti si na stalno kontrolirana tako da mislim da ce sve biti ok. pazi jetru, ne imaj bebu i streno lijecenje
luca is offline  
Odgovori s citatom