Pogledaj jedan post
Old 20.10.2013., 14:47   #9
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Duboko si se uvalio. Trebao si odavno priznati emocije prema njoj. No dobro, što je tu je. Moj savjet je da priznaš emocije, ali veoma oprezno da uništiš vaš odnos. Npr. kaži joj nešto tipa:

"Oduvijek mi se sviđaš kao djevojka, ali nisam to imao hrabrosti priznati, te sam se bojao da ne uništim naše prijateljstvo koje mi zaista mnogo znači. Sad imaš dečka i glupo mi je nešto pokušavati, te se miješati u vašu sreću. Najgore je što nemam pojma kako ti mene doživljavaš ... samo kao super prijatelja ili kao prijatelja koji bi mogao postati nešto više. U svakom slučaju, želim da uvijek budeš dio mog života jer si predivna osoba. Na koji način će to biti, tu odluku prepuštam tebi."
Da, duboko. Te neke velike emocije su se pojavile tek ove godine. I prije smo se znali sprdat, ali ove godine smo provodili sve više vremena zajedno pa su nam se neke karte poklopile tako da je tako ispalo.

Lijepo sročeno.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Baš zgodno što je odmah ispod ovoga topik o mimozama i papcima.
Hahaha Good joke. Ja da se obazirem na ovakve kvalitetne komentare, davno bi ispilio. Ako ti misliš da to mene čini papkom, sretan sam zbog toga.

Quote:
mack1 kaže: Pogledaj post
Previše riječi, premalo djela.
Vase "prijateljstvo" je na krivim temeljima i daj više kreni s njom dalje. Poljubi ju dok ste sami pa ćeš odmah imati stvar jasniju.
Ili dalje od nje.
Istina. Ali ja sam takav lik da si uzmem vremena uvijek i posvetim se svemu ono, u detalje. Ne, naše "prijateljstvo" nije na klimavim temeljima jer je puno povjerenja. Nije mi se dalo pričati u full detalje (i ovako sam natipkao brdo slova) ali ja znam da nije. Treba ipak za sebe zadržat neke stvari.
Razlog što nisam htio krenuti korak dalje jer taj jer se bojim da razjebem ono što sam gradio 10 godina. Znam da će neki sada reći da ako je pravo prijateljstvo da neće pući. Shvaćam ja to sve, ali ovo nije mala stvar.

Quote:
Harry Bush kaže: Pogledaj post
Nije ona za tebe. Njoj treba netko tko ima muda, tko će je oboriti s nogu. U biti, svakoj ženi treba. Ti si toliko neodlučan, da tebi očito treba neka muškarača koja ćete, pod jedan, uvjeriti da trebate biti skupa, a pod dva, poduzeti sve potrebne mjere da se to i dogodi. Možeš ili ostati takav kakav jesi i maštati o raznim ženama sa sokolom u ruci, ili se promijeniti i zgrabiti ono što želiš ne mareći za posljedice. Druga opcija ti je vjerojatno strana, i teško da ćeš se odlučiti za nju, ali je bolja. Makar samo zato da ti ne prođe cijeli život u neostvarenim maštanjima.
Ne, ja nisam takav lik da voli "muškarače". Ja sam jednostavno soba koja razmisli 100 puta o nečemu prije nego nešto napravi. Znam, to je loše, ali ajd... barem u nekim životnim stvarima dobro dođe...

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ajde još nekako što je od frenda sestra, znam da nekim ljudima to smeta, ali što je kumčetova tetka?
kakav je to razlog

reci joj
Hahaha mislio sam da je jasno. Brat joj je dobio kćer. To nju čini tetom. A ja sam maloj kršteni kum. Znači, ona mi je kumčeva teta. Jel tako?! Ili od kumčeta teta. Kako god...


Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Hajde kad neko razmišlja šta će par dana pa eto i mjesec, ali ti skupljaš muda 10 godina čovječe...
Pa ja nisam aktivno razmišljao 10 godina o njoj. Ja samo kažem da se znamo toliko. I to manje-više preko njenog brata. Kažem da se sve ovo počelo razvijat ove godine u ovome smjeru. Prije 10 godina smo bili klinci koji su se sprdali i nikad nisam išao sad za time da ju moram imati. Uvijek sam se držao postrani, ali sam taktički igrao dugo godina jer sam prvo razvijao neki drugi tip odnosa, a sad jesam li ga razvio do te mjere da me se može smatrat samo prijateljem, ne znam. Sve mi to govori.
I onda nakon što uživaš 10 godina s nekim u prijateljstvu, pomisliš da je to to. Ali ponekad imam hladnu glavu pa u danom trenutku mogu stati.

Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Lijepa prica, ne bi valjalo da ovo dodje do jelene veljace, jer ce je...
Hahaha ma lako za to. Barem bi bilo love pa bi nešto mogli i popiti na moj račun.


Ali evo, nije to jedina takva stvar koja se dogodila u mome životu.
I to je još jedan od razloga zašto se mojim iskoračiti u svemu s tom osobom. Bojim se da se ne dogodi povijest.
Naime, znao sam tu curu 5 godina. Zajedno smo radili kod istog poslodavca 5 godina. Zajebancija, vamo-tamo... nikad ju nisam smatrao osobom s kojom bi moga biti jer je starija od mene 8 godina, ali ajd... reko nije ni to problem. nije mnogo.
Dolazila je sve godine s dečkom raditi. Bio je kod nas šef kuhinje. I onda prije dvije godine on je dobio nogu a ona je došla s sestrom od njenog brata (neslužbenom šogoricom). Ja sam preuzeo njegov posao i tako...
I onda sam shvatio, idem ja nju probat smuvat pa što bude.
I kako oba dvoje imamo besplatne poruke, tu su krenule mase i mase poruka. Na poslu, dok smo bili udaljenji par metara, kad smo došli kući pa ono, 0-24... I tu se kamen počeo kotrljat jer sam se oduzeo kontroli do te mjere da sam joj prvo uzeo ružu. Na što je njena "šogorica" zamračila a ja mrtav hladan ju odjebao da ja nemam što pričat s njome.
I sve se nastavilo u nekom drugom smjeru da sam ja totalno poklekao, priznao joj i kupio joj ogrlicu od bijelog zlata. I tu je sve stalo odjednom s njene strane.
I onda sam shvatio da to više ne ide dalje i sve je palo u vodu. Ona je otišla doma prije mene i sve je na tome stalo. Znači, sve sam karte položio na stol ali uzaludno. Palo je 5 godina prijateljstva jer sam ja krenio u akciju. I to agresivno.
I to je ono čega se bojim ovdje. Dobro, malo je drugačije jer je tu i obitelj posrijedi i jednostavno ju hoću-neću vidjeti, moram svaki dan. Jednostavno ne želim da budemo kao dva svijeta kada smo u jednoj prostoriji, a drugačije ne može.
I to je ono što se najviše bojim...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom