Pogledaj jedan post
Old 22.11.2010., 14:42   #10
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ok, ako samar spada u izraz "tuci djecu" onda su me tukli
mislim sori al ono...moji bi se samo nasmijali na to...pobrala sam svega mozda dva, tri samara i nisam ostala emocionalno zakinuta zbog toga
dapace, naucila sam se pameti
jedan je dobro se sjecam bio kad smo dosli u goste i ja sam se zderala "fuj necu to jesti" i pobacala svu hranu na pod
a imala sam nekih dobrih 7,8 godina
da, bila sam divno djete

i taj samar skoro pa nisam ni osjetila, vise se mama derala na mene...s punim pravom ako mene pitas

a sto se tice pesa..heznes ga malo novinama po guzi , novinama zato sto ne bole , po guzi zato da ne bi po faci slucajno...i fakat skuze

mislim gle, ja sam ko mala bila ko moj pes sada, bog dragi mi nije mogao na lijep nacin neke stvari objasniti
odi upoznaj dva klinca od frendice jedne moje...niko nema mira od njih, jedan proljeva sokove po stolu, drugi mlatara sakama po namjestaju...a nista im se ne smije reci
Nemam što dodati na ono što sam prije rekla. djeca nisu pesi, ne vidim nikakvu poveznicu između dresure psa i odgoja djeteta, a šamaranje djeteta je šamaranje djeteta, a ne odgoj. I protuzakonito je. I neefikasno. Ti nemaš pojma bi li naučila da se u gostima ne baca hrana na pod i na drugi način osim šamarom, jerbo tvoji starci nisu ni pokušali drugim načinom. Štajaznam, poznajem dosta ljudi koji su o bacanju hrane u gostima spoznali sve što je trebalo i bez šamaranja.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom