Pogledaj jedan post
Old 25.12.2016., 11:45   #53
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Meni se to događa sa autom
Volim tu hrpu lima i plastike i ono voli mene...

Očito kad sam u krizi onda djelujem na elektroniku...ili dobivam poruke sa druge strane preko predmeta koji mi je bitan.
Jednom sam upalila sva 4 žmigavca u garaži a drugi put svjetlo u kabini. Nikad prije i kasnije nisam imala problema sa elektronikom.
Što se tiče auta, moja je susjeda i njezine sestre su imali jedan događaj vezan za auto. Ali u malo gadnijoj verziji. To je bilo pred Domovinskli rat, a njihov otac je bio operiran u Splitu. Auto je ostavio kod njih u Zadru jer je tamo živio.
I drugi dan nakon operacije otišle su mu kćeri kod njega u posjetu. I to sa njegovim autom. Ali na pola puta auto stane. Zet koji je vozio stane sa strane i stade čačkati tražeći kvar. Ali sve je bilo u redu: beznine dovoljno, kontakt u redu, iskra u redu, remen u redu, filteri nezačepljeni. I nakon pola sata čakkanja od okrenuo ključ i auto proradilo kao da ništa nije bilo. Jedino ih je dočekalo u bolnici gadno iznenađenje: otac je umro prije pola sata. Doživio infarkt usljed tromba nakon operacije. Praktički u vrijeme kada je njima auto stalo.

Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Možda si to sve sama uradila. Koliko sam shvatio čak i tzv. mediji tako komuniciraju (kroz njih djeluju), dakle granice svjetova, ako ovi postoje (a mi recimo kao vjerojatnost možda), granice su teško premostive (inače bi sporadično upadali u naš svijet)..možda oni nas vide barem jedno vrijeme ali što im to znači ako nemaju više tijelo i ego.

Imao sam nekoć takva iskustva (nešto sam malo experimentirao sa opijatima i bio malo zabrijao u parapsih film, uglavnom mora je to i iscrpljuje biti na rubu), samo mogu reći koliko se sjećam..postoji nešto izvan ili šire od ovoga što smatramo i doživimo kao realnost (recimo tzv. sinkroniciteti, to sam iskusio, dokazano), naravno ne znači da to sami ne stvaramo umom, što je fenomen sigurno.
Inače u gornjoj priči, jedna od sestara u autu je udata za ovog tipa:

http://www.zadarskilist.hr/clanci/01...na-silvestrovo

Zbog heroina priveden na Silvestrovo

Doduše, taj nije vozio.
krena is offline  
Odgovori s citatom