Pogledaj jedan post
Old 23.01.2017., 18:45   #23
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa nemamo se kaj slagati ili ne slagati oko toga kada smo zajedno u jednakom omjeru pridonosili.
Kaj nije po defaultu da supruznici u jednakom omjeru sudjeluju ako to nije definirano nekim drugim ugovorom?
Naravno da nema veze kaj je godinu dana njezina porodiljna naknada bila ispod rate kredita, nema veze kaj sam ja kasnije zaradjivao ravno duplo vise od nje i tak
Pa onda valjda barem pola zasluzujem sto je garantirano i onome tko nema ni minute radnog staza ali se smatra da je na neki drugi nacin doprinjeo toj zajednici.
Možda je ona zbilja prava zlica, ne znam to, ali načelno, ogledalo uvijek ima dva lica, znaš i sam. Pogotovo začinjeno emocijama i lošom vibrom. Plus neke pravne finese, poput da se ne može prodati stan u kojem ona živi s djecom.
Tako da ti je bolje da prihvatiš da nije tako jednostavno, manje će te ljutiti. Ugodno neće biti svakako, da ima nade već bi se dogovorili. A stradao je svatko tko je na milosti Hr sudstvu. Trebati će ti puno strpljenja i pozitivne energije, sve u svemu. Oprosti ako nisam utješna, ali mislim da sam realna.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom