Pogledaj jedan post
Old 31.08.2017., 20:24   #446
Quote:
Grimko kaže: Pogledaj post
Rad,trud i ponešto sreće,jer bolje bez kurca biti nego bez sreće. Frend je dobio posao u Huaweiu i prvom prilikom me povukao. Malo ljudi je znalo da su do nedavno ,zbog ugovora iz Austro Ugarske,Hrvati mogli upisivati fax u Austriji pod istim uvijetima kao i Austrijanci. Isto tako,jezici. Masa ljudi ne shvaća koliko je znanje jezika bitno. Promaknuće u Italiju sam dobio isključivo jer aktivno pričam talijanski. Da se razumijemo,pozicija je niži middle menađment,no ne dira me. Tu sam fino sretan i zadovoljan. Jebeš pare i posao,više mi se neda rintati po 60-70h tjedno i dokazivati i živiti na poslu i za posao. Odradiš,odeš na sunce,popiješ kavu,prošetaš gradom,skenraš komade i uživaš. Promaknuća ostavljam nadobudnijima.
Jbg ti si se izgleda svojski potrudio. Faks vani, MBA, jezici, firme, rad. Takav put obično mora završiti uspjehom.

Naravno ako je to ono što želiš od života, što držim da je daleko najvažniji kriterij. Npr znam za sindrom single karijeristica koje ganjaju karijeru i onda se sa 35 nađu same i nezadovoljne, iako je karijera tu.

Zato je najbolje dobro odvagati što čovjek hoće, koju količinu toga hoće a što ne želi.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom