Pogledaj jedan post
Old 20.11.2010., 15:35   #1621
Quote:
Soboslikar R kaže: Pogledaj post
Naravno da nema mjesta raspravi,pa več smo to obavili.
Nečemo se ponavljat,ako nekog zanima ima link pa nek čita.

Nije problem dok se drži,ali kada počme..onda če cijela površina koja je tretirana s dotičnim materijalom početi...umjesto ništa ili vrlo malo.

Znam ja 1001 način miksanja raznih maerijala,ali takve stvari pretežito sebi radim (testiram) pa neču valjda doči u mušterije i testirat,zato šta je meni dobro raditi s tim materijalom,a isti se ne smije koristiti za tu namjenu.

Jedano od takvih testiranja je riješavanje problema "paukove mreže"
bez gletovanja,bez rabiciranja,bandažiranja i bez brušenja a kvaliteta vrhunska
Cijena min. 4 puta jeftinija nego da se rabicira,a još nije počelo pucati,4-godine!
Odoljeva velikim dnevnim temperaturnim osilacijama,itd.
Ajmo sada po meni kako to nije moguče (kao i gletovanje bez brušenja)...


Ne znam, ako se nije ništa dogodilo godinama a i nakon dodatnog bojanja kasnije (znači vlaženja materijala) sumnjam da će se ikada. Na linku nema konkretnog primjera mogućih negativnih situacija niti dokaza za iste. A opet ovdje vidim da postoje oni koji su radili tako i nije se dogodilo ništa.

A za ovo isto ne znam kaj radiš. Sa sigurnošću jedino znam da stare zidove u zgradama sa drvenim podovima i starom žbukom, koje u prosjeku "rade" puno više nego klasične, teško da bi samo neki materijal spriječio pucanje. To znam iz iskustva, jer sam odrastao okružen takvim stvarima a i posao sam učio na takvim mjestima. Probavalo se sve i svašta, pa i navlačenje akrila po pukotinama.

Kako rekoh ne znam o čemu se radi pa ako ti se da, pojasni malo.

Zadnje uređivanje maler & CO. : 20.11.2010. at 15:45.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom