Tema: Nesanica
Pogledaj jedan post
Old 16.01.2009., 10:40   #49
Quote:
anakonda kaže: Pogledaj post
dali si probala potraziti strucnu pomoc?
naravno, u posljednjih 6 godina nema sta nisam probala osim alternativne medicine..pa sad razmisljam o cajevima maticnjaka, gospine trave i akupunkuri..
klasicna medicina ne daje rezultate
ni ja sama od sebe

Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Nowa- Bachove kapi pomažu u iscjeljivanju tuge. Ukoliko trebaš preporuku javi mi se na pm. Može pomoći, a ne možeš ništa izgubiti ako probaš .
ne znam jel to vise kronična tuga il kronični umor+tuga..jednostavno misli samo idu kad stavim glavu na jastuk...i ne zele se zaustaviti...kao da se en mogu opustiti dovoljno, sto dovodim u vezi s tim da se dugo nisam smjela opustiti jer su pored mene bili oni kojima sam bila potrebna tijekom noci radi pomoci u bolesti (mama je npr.bila nepokretna 8 mjeseci i s jakim bolovima i trebalo je doslovno bit napet uz nju 24 sata dnevno...uz sve to sto sam je voljela neizmjerno i najvise )...sa tatom je bilo lakse, bila sam mladja i imala sam mamu, al bolest i mamina smrt me prvo iscrpila, a zatim dovukla u surovu realnost "sad si sama, snalazi se kako znas i nemas oslonca". zabila sam se u posao i nisam mogla imati period postene depresije da se isplačem i odmorim, naspavam...jer sam se morala brinut sama za sebe...

sad imam oslonac u zivotu, al sna vise ne...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom