Pogledaj jedan post
Old 10.09.2009., 09:36   #35
Quote:
mirjama kaže: Pogledaj post
Evo mene opet. Jučer sam otvorila od dečka mjesečno izvješće Splitske banke i da, 150kn mjesečno ga ispada: 96kn paket i 56kn kamate. Ostala sam šokirana (iako ću zatvoriti njegov račun sljedeći tjedan) što je njegov minus trebao biti obračunat i povećan 01.07.09. na 2xplaća, ali naravno dotična gospođa u banci ga je tek 28.07.09. povećala za tek 1000kn iako ima paket Balans, redovita primanja od 4900kn...te sada javljaju da će ga smanjiti sa 01.10.09. za 600kn a tada će proći samo 2 mjeseca od zadnjeg obračuna. Moram napomenuti da nikada nismo ušli u nedozvoljeni minus. Što se tiče paketa Balans, uzeli smo Visa revolving karticu na koju ide 3,5xplaća, međutim odobreno je tek u drugom obračunskom razdoblju te kartice 8000kn. Sada je sva sreća da nisu više odobrili al kad nam je trebala hitno lova dok smo čekali da nam ona napravi kredit 5 tjedana (koji nismo dobili) trebalo nam je i rekla je da sa 01.07.09.se povećava na 14000kn, ALI BANANA. Molim forumaše koji rade u Spliskoj banci da mi objasne kaj se događa s tom bankom ili tom osobnom bankaricom. Usput, još me nije nazvala iako je dogovor bio da se prošli tjedan čujemo i uzela je broj mobitela.
Cijena paketa balance je 60 kuna, kod otvaranja paketa, minus se ne može odmah dobiti, osim ako tražite od osobnog bankara da vam da dozvoljeno prekoračenje postavljeno ručno na određeni iznos.
nakon što primite tri plaće na račun u splitskoj banci obračun prekoračenje se prebaciva na automatski obračun, tj. program na osnovu vaše zadnje tri plaće
automatski izračuna vaše prekoračenje za sljedeći mjesec
limit po revolving kartici se ne računa na cijelu plaću nego na onoliko koliko vam ostaje kad platite ratu kredita, i on se ne korigira mjesečno

Zadnje uređivanje lakicro : 10.09.2009. at 09:42.
lakicro is offline  
Odgovori s citatom