Pogledaj jedan post
Old 16.01.2015., 03:35   #70
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
.), meni je sasvim svejedno što je u podznaku i uopće mi nije bitno jesam li u pravu ili ne, samo bih htjela znati.
Ona spominje riječ odgovornost, ne disciplina. Odgovornost je domena Saturna, a disciplina Djevice.
A što se tiče očiju, mislim, ali nisam sigurna da ona ima umjetne trepavice ili stavi toliko sjenila da joj kapci otežaju jer na slikama iz mladosti toga nema. Ali, to je samo moje zapažanje, možda uopće nije tako.
Ukusi su različiti ali objektivno se mora reći da je Kolinda lijepa žena.
Hehe,pa nemaju bas neke veze Merkur i Djevica sa disciplinom,ona je pod SAturnom ,jer oznacava ogranicavanje slobode ponasanja,pa je ponasanje uslovljeno odredjenim granicama u djelovanju

Njena energicnost i prodornost moze da bude rezultat i konjukcije MArsa i Mjeseca u Biku(Jarac je dao vise Vodja,ali je Bik dao vise diktatora kroz istoriju),pa su njene emocije,i nesvjesni dio nje(Mjesec) obojen tom MArsovskom energijom

Ma istu simboliku vezanu za neke detalje iz njenog zivota,mozemo da nadjemo na vise aspekata u karti,tako da je tesko zaista razluciti koji bi podznak mogla da bude.

Samo cu reci da sam kao najzesci moguci ljevicar, na ovim izborima navijao za nju,eto sta uradi lijepa zena,a ja osudjujem tamo neke kraljeve koji su prodavali Carstvo zbog zena
Facies is offline  
Odgovori s citatom