Pogledaj jedan post
Old 27.12.2016., 13:24   #46
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
Uopće mi je nevjerojatno da ne kužiš koliko si tvrd i rigidan.
NE PODRAZUMIJEVA SE.
Navela sam ti RL primjer s kojim smo se mi suočili: 20 km razlike u Zagrebu i jednom gradu Zg županije je ogromno. To je putovanje od 90 minuta ujutro, i tu negdje poslijepodne. Ne moraš mi vjerovati, putovala sam 12 godina tu rutu.
I sad bih ja trebala radi istjerivanja nekog ideala seljakati dijete i provoditi s njime superkvalitetno vrijeme u autu ili pak tjerati djetetovog oca da to čini?

Ti se kao boriš protiv sustava jer je glup i tup, a namećeš jednako rigidne i krute stavove. Ne postoje 2 ista slučaja i ne postoje 2 iste obitelji i ne postoje 2 ista načina da se razvod riješi.

Postoje normalni ljudi i postoje tvrdoglavci. Loše u razvodu prođu oni koji se zajune.
??????

uopće ne razumijem zašto si me prozvala?

naravno da postoje ljudi kopji se naok razvoda udalje i po nekoliko tisuća kilometara...znam i takve

upravo sam i o tome govorio, da su ljudima nakon razvoda puna usta dječje dobrobiti, a kad treba nešto konkretno napraviti, kao npr,što je napravio nighttrain, kupit ili iznajm,it stan u kvartu, da si što bliže djetetu, onda krene...
"skupo je,. neće meni nitko određivat gdje ću ja živjeti, itd

u mom slučaju, na jednom od ročišta, gdje je bivša željela djecu natrag kod sebe, kad se zaposli, sutkinja joj je rekla da mora imati i stan u kvartu, radi dobrobiti djece, ako želi postati primarni skrbnik, jer su djeca navikla na kvart
" ne u Dubravi"...rekla je sutkinja doslovno, sjećam se odlićno
i, gle čuda, gdje je expresno našla stan 27 m od mene

čuda se događaju kad se sud umiješa
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom