Pogledaj jedan post
Old 08.07.2017., 19:45   #344
Quote:
Sin Sunca kaže: Pogledaj post
Pa nećemo valjda raspravljati o nečemu što je potvrđeno i što je jasno ko dan.Pa imaš i Kirilianovu fotografiju koja dokazuje postojanje aure
Odavno debunkirano. Otpor zbog vlage prsta, na fotografskoj ploči.

Quote:
Piramide koje su građene isključivo zbog orgonske energije pa zatim eksperiment Karla Drbala sa žiletom i piramidom.
Besmislica. Nikakvi dokazi za to.

Quote:
nijedan znanstvenik nikada nije osporio postojanje orgonske energije jer ne nemoguće osporiti nešto što postoji naočigled.


Quote:
To nije nešto poput svijesti o čemu smo gore raspravljali nego ovo je vrlo dokazivo i već dokazano.
Nitko nikad dokazao. Čitaš pogrešnu literaturu, gdje se samo pjevaju halospjevi propalim idejama radi prodaje knjiga.

Quote:
Čak štoviše koliko znam nijedan znanstvenik nikada nije rekao da je orgonska energija laž, barem ja nisam čuo za to.
Zato jer se ne bave bedastoćama.

Quote:
ako se ne varam gladni američki institut koji je radio ta istraživanja naglo ugašen i od tada kao prestaju sva istraživanja orgona.Ne želi se nitko baviti s time.
Kad bi bilo išta u tome, osim mistične ideje, ljudi bi se bavili s time. Ostaju ti teorije zavjera "zlih elita" koje to tobože sprječavaju.

Quote:
Prvo ti trebaš biti svjestan i toga da znanstvenicima nije u cilju da orgonska energija postoji i da ju priznaju kao što ne žele priznati ni to da je kanabis lijek protiv raka.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom