Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 09:59   #485
ponukana već učestalim događajima u svojoj internetskoj komunikaciji,evo osvrta na djelovanje mog Merkura u 7. polju.

Vladar je 12. i 3. polja.12. polje je prazno, u 3. Mjesec/Pluton.

Najprije se moj vladar Asc Mjesec, sažali nad hendikepiranim osobama iz 12. polja.Onda se oni zbog mog bezveznog sažaljenja pretvore u onaj Pluton u 3. polju ,polju prijenosa znanja pisanjem.Mislim da je to zato jer je dispozitor Mo/Pl baš Merkur, midpoint mi je na Neptunu i tako ja redovito se nasučem na te "hendikepirane" ,a u ovom slučaju, na one koji su uvjereni da imaju "jak Merkur".

Onda oni pređu dalje pisati po mrežama.Pišu ponukani mojim pisanjem.Ja mogu bez problema reći, obzirom na vladara Merkura u nabrojanim poljima, da ta osoba prati moje objave i onda ih podmeće kao svoje negdje drugdje.Ja naravno vidim gdje je to točno drugdje jer mi je Pluton u prirodnom 3. polju Djevice(Merkur) i redovito to čitam.Obzirom na sva nabrojana polja koja su pod vladarstvom Merkura,takvi kaj bi trebali biti zaprti u 12. polju, se javno prikažu u mojem 7. polju, te postanu "javni".
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom