Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 11:31   #49
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Tijekom ljeta sam malo zapostavila to prijateljstvo, nesvjesno....klinac mi ima 4god, ja radim inače 2tj do 16 i kad pokupim klinca iz vrtića tek sam u 17h doma, gdje je još kuhanje ručka i ručanje/večeranje.....a 1tj radim do 18h.
Tijekom ljeta sam sa malim provodila puno u parku i često sam joj rekla da vikendom može doći kad god želi do nas poslije posla, da ćemo joj napraviti večeru, pogledati film.....ako ranije završi, da dođe na kavu u park itd....jer naš je vikend uvijek gotovo bio isti i uvijek smo doma....ne idemo nešto van Zga osim kad moje posjećujemo 1xmj.

Znači znala je da je uvijek dobrodošla...
Uz to sam sa njom prošla oplakivanje, tugovanje, ljutnje i bijes zbog jedne veze koja je trajala 2god, a frajer ju je tretirao kao da je zadnja rupa na svirali....to zapravo nije bila veza, već emocionalno mučenje.
Bila sam uz nju do samog kraja, bila njezina podrška i psihološka pomoć....i ta veza ju je jako obilježila. Više ne vjeruje muškarcima, puše na hladno, forsira kada ne treba itd.

I što sad....poč. 8mj ode na GO i prestane se javljati.
Prvi tjedan pošaljem poruku, odgovora nema. Nazovem ju za 2 dana, ne javlja se, ali niti me ne nazove iduće dane.
Šaljem ponovo poruku za 5 dana, nema odgovora, zovem ju ne javlja se.
Rekoh dobro.....više joj se neću javljati.
I tako prođe mjesec dana. Dođe rujan....ja popizdim na to ponašanje i pošaljem joj poruku u kojoj zahtjevam da mi se kaže što sam zgriješila, da li sam nešto krivo rekla, razočarala ju....što????
Samo mi je napisala da sada vozi i ne može da tipka i da joj se plače zbog jebenih doktora (p.s. bolovala je od jedne bolesti od koje se sada javljaju neki simptomi)
I gledam onako jadna u tu poruku i razmišljam si: I sad bih trebala imati suosjećajnosti, a nisi mi se javljala mjesec dana?
Samo sam joj odgovorila da me nazove na večer, ako uopće želi.
Nakon toga više nema odgovora....i eto bliži se 10mj i to će biti 2mj kako ne komuniciramo.

Bijesna sam što mi ne kaže u lice ili pošalje poruku o čemu je riječ. Ako je razlog svemu tome što sam zapostavila naš odnos tijekom ljeta, jb ga imam obaveza, ona nema ni muža ni dijete.
Očito sve što sam prije bila uz nju se ne računa....
Vidim po FBu da ima novu best frendicu koja ju taga na slikama i mislim si ok, dobro je da upoznaje druge ljude kao što je ona (slobodna, bez obaveza) a ne da se stalno druži sa nama mamama koje više ne izlaze......ali da me baš isključi iz svojega života zato što nisam titrala oko nje u zadnje vrijeme.....ne znam što da si više mislim.

Stava sam da joj se nemam više što javljati s obzirom da sam joj dala do znanja da kužim da nešto nije u redu tj da se ona sada MENI treba javiti pa makar da me popljuje.
Muž drži moju stranu i još neke druge frendice.....mama pak misli da bih joj trebala poslati još jednu poruku sa zahtjevom da se nađemo i raščistimo to.

Eto.....i sada sam u dilemi što učiniti.
S jedne strane mi je dosta da stalno ja popuštam i saginjem kičmu....
Saginjanje kičme? Pa to ti je prijateljica.

Ti si zapustila prijateljstvo i ljutiš se što se ne javlja i štasad ti to ne bi više gurala jer ti istječe rok za javit se na poruku. LOL.

Ona ne želi doći u parkić (zamisli koncentracije tamo dok ti ozbiljno govori što joj se događa u životu dok malom brišeš slinu), ne želi sjediti s tvojim mužem dok ti cimaš malog da ostavi figuricu.

Ona hoće prijateljicu, ne MI priču.
Ako nisi u stanju egzistirati mimo Kućanice moda onda se zapitaj što će ti ta osoba i čemu misliš da prijateljstvo služi.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom