Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 17:19   #57
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Imam i ja godina i godina u guzici, i to čak i više nego autorica. Kod mene (a vjerojatno i kod autorice) se ne radi o iščuđavanju (jer smo već svašta doživjeli i prebacili preko glave) nego o tome da, kad ti netko puno znači, onda jednostavno ne možeš biti ravnodušan na takav gubitak. A pogotovo ako čak i ne znaš zbog čega se on dogodio.

Ovaj tvoj bmk stav je moguć samo ako ti je do nekoga stalo vrlo malo ili nimalo.


Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ovo "javi se ako to uopće želiš" je došlo tek na kraju balade, nakon višemjesečnih pokušaja da sazna što se dogodilo, i zašto je došlo do takvog zahlađenja. Zapravo, ne do zahlađenja, nego potpunog prekida komunikacije.
Upravo ovi autori postova su shvatili bit svega.
Taj nagli prekid komunikacije me razara, pogotovo jer smo bile bliske ko sestre.
Živi sa roditeljima koji je tretiraju kao tinejdžericu....stalno su u nekim sukobima.
Rekla sam glasno jedanput, da imam uviheta tj veći stan rekla bi joj da se useli k nama i živi sa nama.....toliko mi je bila važna.


Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Žena ima stresan posao, zdravstvenih problema, izašla iz sjebanog odnosa, a ti bi da ona titra oko tebe, hoda po parku sa TVOJIM klincem, gleda tv sa TVOJIM mužem i ide u kino sa TVOJIM frendicama?!

Prestala ti se javljati jer nema hrabrosti da ti u lice kaže da si joj dosadila.

Pusti curu na miru i ne šalji poruke. Ona je sebi našla nekoga s kim radije provodi vrijeme i da ti je stalo do nje, a ne do vlastitog ega, bilo bi ti drago.

I ono gdje pišeš da se ne možeš suosjećati zbog njene bolesti jer ti se nije javila mjesec dana sve govori o kvaliteti tebe ne samo kao prijateljice, nego kao i osobe. Meni je ona potpuno jasna i ja bih postupila na potpuno isti način.
Ovako.....JA sam ta koja je duže vrijeme titrala oko nje.....2 godine sam slušala kako joj tadašnji dečko jebe u mozak, kak ju ne poštuje bla, bla, bla.....možda sam trebala zapustiti obitelj i 100% se posvetiti njoj?
I nisam niti riječi protiv napisala u svezi njezinih novih prijateljstva. Dapače, podržavam sa upoznaje sebi slične sa istim životnim stilom.

A ne bi obrnula situaciju da ona ne suosjeća sa mnom što sam nemirna jer je prekinula samo tako komunikaciju sa mnom? To se tako ne radi, već se zbog dugogodišnjeg prijateljstva dadu razlozi svojega ponašanja pa makar nastao prekid tog odnosa

Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
kolko god da je ta recenica razumljiva, tolko je razumljivo i da nece bas polucit rezultate, tj nagnati osobu da se javi. tak da nema na kraju bas smisla.

pogotovo ak je taman vozila i bila u stresu od doktora itd. sam joj je bezveze digla tlak.
A meni nije digla tlak svojom šutnjom?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom