Pogledaj jedan post
Old 20.07.2008., 14:09   #8
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
nije kasno za skolicu. zasto je asocijalan trebas sebe preispitati. kako mislis - pocne gristi? Zaletava se i bas se tuce ili se igra pa rezi, gricka i ispusta zvukove? jesi li mu od malena dozvoljavala da se druzi s psima bilo koje velicine/pasmine? jesi li ga dizala kad bi vidjela da ti pas dolazi u susret (bilo koji)? kad je ovo sve pocelo? nedavno ili...?
malo opisi kako si ga odgajala.
Pa, npr. kad sretne nekoga psa prvo se ponjuška s njime njuškom i onda kad pas ide ga ponjuškat dalje odmah se prepadne i ide režat i grist. Kad je bio mali družia se različitim psima i nije ima problema, nisam sigurna ali ja mislim da je sve počelo prije godinu dana, sve sam mislila da će to proć, ali vidim nikako, ne želin da napada nedužne pase i samu me radi njega ugriza jedan pas. Ne znam je li to ima ikakve veze šta se igra sa jednim stafordim i on je kao ugriza, nismo bili sigurni, a onda smo tek posli saznali da stafordi ne vole tako male pse. Ne znam točno, ali mislim da je sve počelo otprilike poslije toga, a možda i prije toga, stvarno se više ne sjećam.
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom