Pogledaj jedan post
Old 07.03.2011., 14:33   #2118
@ leeloo, hvala ti na savjetu s koprivama.. Malo je hehe, peckavo rješenje, al vjerujem da bi moglo pomoć. Svakako ću probati čim se dočepam nekih kopriva. I mazat ruke s nečim, bepanthenom, maslinovim, svejedno jer spadam u one kojima se zna javljat i disidroza ruku I osjetljiva mi je koža užasno inače.
Sutra ću u nabavaku nekih pripravaka - reumavit čaj od Subana, diuretski djeluje, baza su isto koprive i suručica, origano, kamilica, bazga i komorač. Gugl je nešto rekao da su ok omega 3 masne kiseline..Kopka me laneno ulje, pa sam mislila uzeti kapsule u dm-u ili eventualno ako ima baš tekuće, u bočici.

I probati ako ništa drugo, bar smanjiti unos mliječnoga, pa da vidim dal bude kakvih promjena. Sojino vrhnje, sojino mlijeko. Baš poslastice Teško se odreći svega što piše, na kraju ispadne da jednostavno nemaš kaj jesti

Za kvržice koje spominješ, nisam ih nikad primjetila, tak da ti ne bi znala. To sad od nedugo? Vjerojatno nakupina tekućine pa se sad ispoljila u obliku kvržica. Nadam se da će proći što prije..Stavljaj koprive na njih! )

Da, i meni je sve to uzrokovolo i zadebljanje tetiva na obje šake (tenosinovitis), pa ću s vremenom morati i na operacije. Zasad je ok da pokucam u drvo, kad je jako boljelo, hodala sam na kortiko injekcije , iako mi kad tad ne ginu operijacije, nezgodno mi je radi posla, trebam ruke.

Moguće da nam se svima stanje mijenja radi vremena? Eto, vani divno sunce, al opet je jako hladno, nedugo bio snijeg, pa puše - prevelike promjene
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom