Pogledaj jedan post
Old 26.11.2012., 14:57   #5950
Punoljetni psorijatičar

Pozdravljam sve
Kad sam počeo čitati ovaj forum dobio sam želju da VAS SVE ZAJEDNO pozdravim i izrazim svoje mišljenje (jako je dobro da se može čuti glas nas malih ljudi)
Nov na forumu ali star u psorijazi. Psorijazu mi je aktivirao (vjerujem) stres za vrijeme Oluje. Naime, do tada je nisam imao. Od ljeta 1995. počinje borba sa MRCINOM koja traje sve do danas.
Vjerujte da sam od 95 do danas probao SVE,: razni DERMATOLOZI i KLINIKE od Zagreba, Slovenije, Njemačke - Preko Naftalana do RIBICA u Istri, Blata u Dalmaciji KREMA, LOSIONA, ČAJEVA, (tvorničkih, domaćih, uvoznih, prirodnih, travara, medicinara i kvazi medicinara, itd .... ) Ne mogu se svega niti sjetiti....
Vjerujte mi, da sam u evo sada i punoljetnosti (18 god.) moje bolesti stvarno probao sve.
Da ne duljim, zašto se javljam.
U ovo današnje doba nemoralnosti i okrutne stvarnosti gaženja malih ljudi, od strane moći pojedinaca ili korporacija, od strane raznih pokvarenjaka, gdje su mali ljudi postali potrošna roba, roblje ili ovce (ne znam koja riječ) imam želju podići glas i reći NE.

Svako malo, vidim nemoralnih pokvarenjaka ili firme nude koje kakve lijekove i dr. za izlječenje psorijaze (odnosi se i na druge neizlječive bolesti). Vjerujte da bi većina nas koji smo oboljeli dali sve na svijetu što imamo da se izliječimo. RECITE IM NE, DOSTA STE NAS VARALI. IGNORIRAJTE SVE LOPOVE. NJIMA SE FUĆKA ZA NAS - SAMO LOVA IH INTERESIRA.
PROČITAJTE FORUME I SL., pronađite ono jednostavno za sebe, najjednostavnija rješenja su UVIJEK NAJBOLJA.
Ne dozvolite da zarađuju na našoj muci. ( oni su svjesni da ćemo mi konzumirati sve da se izliječimo )

Eto toliko od mene, mogao sam još ali mislim da je to dovoljno.

ps. što se tiče psorijaze

iz osobnog iskustva LIJEKA NEMA, sve priče o izlječenju bla bla bla, ......

U JEDNO SAM SIGURAN nakon 18 godina borbe samo načinom života možete smanjiti (jedno vrijeme sam bio bez simptoma - Kratko) djelovanje psorijaze ( možda bi i duže trajalo da mogu naopako promijeniti život)
1. psiha - ( promijeniti način razmišljanja ) živjeti pozitivno, vedro, sretno .....
2. ishrana ( već sve znate o tome )
3. zdrav život ( kretanje, sport, priroda... )
4. okružiti se pozitivnim i sretnim ljudima

svi vidimo da je to lako na papiru, nažalost stvarni tempo života i općenito uvjeti u Lijepoj Našoj i globalnom svijetu, nam to ne dozvoljavaju ( što nas vraća na ono ugnjetavanje od početka priče )

toliko od mene


ŽELIM VAM SVIMA PUNO ZDRAVLJA I VESELJA

berekin69 is offline  
Odgovori s citatom