Pogledaj jedan post
Old 12.03.2011., 20:15   #4
Quote:
miss blondie kaže:

Odnedavna imam tri nove opsesije
Recite mi da li da prekinem s njima ili su zdrave i po LCHF

1. Feta sir sa rajčicom
Skoro svaki drugi dan jedem salatu od rajčice (onih malih cocktail rajčica) i feta sira Mogu u 2 dana pojest 150 g fete

2. Odlicna mi je kombinacija bobičastog voća (ponekad dodam malo jabuke/kiwija) preliveno sa obicnim slatkim vrhnjem i posuto sa mljevenim bademima 3-4 puta tjedno upraznjavam (ali su neke manje kolcine)

3. Grickat svjezu mrkvu Kupim paket od pola kile i pojedem ga za 5 dana

Jesam li normalna?

Moram napomenuti da kako zivim u Austriji kupujem sve iskljucivo sa oznakom Bio Produkt - oni jako paze na organski uzgojenu hranu i uvijek je u ducanima ima pored "obicne" (od jaja i mesa do voca povrca i mlijecnog)
Quote:
miss blondie kaže:
ne ne, slobodno ti napisi na sto bi trebala pripazit pa da smanjim kolicinu
ne bih se htjela udebljati

sjecam se Lastana ali maglovito
miss blondie od ovoga se neces udebljati. to je opusteni LCHF voce, vrhnje i orasasti plodovi mogu zaustaviti mrsavljenje kod nekih osoba, zato oni koji hoce mrsaviti trebaju pripaziti, ali nema sanse da se udebljas od ovih stvari. u tome je divota LCHF nacina prehrane. jedes dobro, fino, sito i super zdravo i ne debljas se

mislim da treba razluciti: LCHF nacin prehrane za osobe koje ne trebaju mrsaviti = opusteni LCHF

i LCHF dijeta za mrsavljenje = strogi LCHF.

razlika bi bila u konzumaciji mlijecnih proizvoda, voca i orasastih plodova: sto strozi LCHF treba provoditi, to se vise treba pripaziti na ove namirnice


ekatice, cestitam na izgubljenim kilima. vidis kod tebe je mlijecno bila kocnica, ali morala si sama doci do te odluke da ga izbacis
__________________
Istine i lazi o hrani

Zadnje uređivanje fatlies : 12.03.2011. at 20:20.
fatlies is offline