Pogledaj jedan post
Old 09.02.2006., 21:11   #128
Ne znam koliko ce vas ovo utjesit, al svejedno cu napisat.

Prije mora, tj. proslog ljeta, zbog sjedenja i bureka(mostly ) sam dosao sa jedno 73 kile na 80-81. Brijem u nekih 3 mjeseca da sam to uspio
Odlucio sam ic trcat jer vise ne treniram nista.

I'll cut to the chase...

Nisam se hranio kak spada(nikad ni nisam, j*biga), nisam pazio koliko jedem ni nista. Trcao sam jedno barem 45 dana u 2 mjeseca...znaci skoro svaki dan.
Prvi put mi je trebalo 35 minuta da otrcim tu dionicu i to sam jos skratio
Ja mislim da to ima jedno 3 km(tko zna u biti, nikad nisam mjerio). Nakon mjesec dana sam trcao to isto(ne skraceno ) u 20 minuta.
Uvijek sam obukao kratke hlace(s obzirom da je to bilo od kraja 4 do kraja 6 mjeseca), dvije majice gore i kisnu jaknu. Ono..da se oznojim kak spada.

Skino sam 6 kila.

Znaci ak ja mogu zbog trcanja po pol sata na dan(ostatak dana sam vise manje sjedio za kompom, lol) bez ikakvog pazenja na prehranu skinut 6 kila...onda moze svatko.

Ja sam malo opet trcao i ako opet ne zahladi pocinjem jako brzo. Ako sad krenete, do kraja 6. mjeseca mozete skinut preko 10 kila bez nekog beda. Jos ak se pravilno hranite...auuu...na ljeto ste ludi
A i kaj je najbolje...prvo mi je bilo tesko trcat..a sad fakat volim
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom