Pogledaj jedan post
Old 17.09.2012., 11:23   #86
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Gdje u Zg kupiti ovakvu haljinu na preklop do 1.200 kn? Poželjno bi bilo da su šare malo smirenije i da dominiraju crna, siva, bijela i ljubičasta. Puno hvala!
vidjela sam slicne takve u ducanu desigual (mislim da ga ima u arena centru, ti jos provjeri..)

Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
ovako... zanima me di ima kupiti one college style ili baseball jacket, ali za cure? ili jesenske kratke jakne od kepera ili slicno. hvala
baseball jaknice za cure su imali u new yorkeru, trenutno ih ima i u teranovi
Quote:
glavica salate kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupiti ovakve u crnoj boji?
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...UuQ2pgf4546Cpw
shoebedo

Quote:
nyxla kaže: Pogledaj post
Gdje je najveci izbor ice watch/eva u Zagrebu?
centar cvijetni, tamo imaju stand
Quote:
Minny kaže: Pogledaj post
jel netko vidio mozda negdje ovakvu suknju a da nije bas urnebesno skupa?

http://www.orlakiely.com/usa.cfm/clo...20302/Mustard/

fala
h&M ( 100-150 kn..)
Quote:
Megabajt kaže: Pogledaj post
Okej, znam da bordo stvari sad ima svugdje, ali ne znam gdje uopće krenuti, jer ovakve slične hlače sam kupila u H&M-u, ali nisu traperice i visoko su strukirane. Osim toga, nemaju dovoljno elastana pa nisu onako "tajcaste", dakle osim da me uputite gdje potražiti bordo TRAPERICE, također su dobro došli savjeti gdje potražiti dobre rastezljive traperice
ja sam vidjela samo u h&m-u, ali nisu ovakve, nego imaju cifer kod gleznja...

h&m, imaju iste takve, znaci, rastezljive, bordo, ali imaju cifer oko gleznja, pa ak ti ne smeta..
Quote:
dadilyna kaže: Pogledaj post
jel zna možda netko postoji li ducan u kojem mogu naci neke jeftinije starke tj. starke na sniženju. Navodno ima u gajevoj neki outlet, ali je ne znam di je isti ( ako netko zna neka me uputi). Vidjela sam neki dan na trgu u izlogu niske starke ( bijelo - roze prugice) na sniženju i bile su 290 kn. Istima je cijena u onoj trgovini nasuprot terranove bila 429 kn. Kupila bi ih, al mi nisu bile nešto lijepe Je li možda pametnije pričekati novogodišnja snjiženja i onda se počastiti starkama??
ima ga u gajevoj, evo ti put: znaci samo tam kod good food-a i dinare krenes ravno, hodas, i doci ces kod hard rock cafe-a, i onda samo predes cestu khm.. tam su ti sve starke koje se nisu prodale, ili su iz ducana poslani zadnji brojevi.. btw, tamo nemas snizenja neka, uvijek su cijene bile iste, ali su stvarno jeftine (imas visokih po 200kn..)
fekica is offline