Pogledaj jedan post
Old 14.07.2017., 14:59   #3502
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Ne dopustam joj ja,nego zakon
Obiteljski nadilnici takodjer imaju pravo na kontakte s djecom
Ako je betko nadilan,taj moze nasilje pociniti i u 5 minuta kontakta u mjesec dana,tako da zaista ucestalost kontakata nema veze s tim
Nasilnici u rvackoj opcenito nisu adekvatno tretirani,a ni procesuirani jer smo dno dna europskog pravosudja,i ubijek smo bili i uvijek cemo bit
Sudstvu su ljudska prava nasilnika,lopova i svih kriminalaca bitnija od stvarnog stanja
Bas tako!
Ja pisem o ovome, vi kazete kako nije los otac onaj koji bije detetovu majku? Nije los, jer maltretira onu koja je rodila dete? Nije los, iako ce dete imati psihicke posledice gladjuci batine, slusajuci viku?!

Ja nisam pisal da je neki lenji muz automatski los otac ili neki nezainteresovani za seks, vec o ovakvim ludacima!

A takve drzava stiti!
Ovu zenu je drzava kaznjavala sto ne dozvaljava da otac vidja decu, a njega nije kaznjavala sto joj ne uplacuje alimentaciju?

Taj covek je cak bacio kiselinu na automobil jedne zapsolene u CSR-u i ona nije pisnula!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom