Pogledaj jedan post
Old 20.11.2006., 15:17   #5
Quote:
axel007 kaže:
Evo ovako,
zanima me pošto smo kupili stan i sad nam predstoji uređenje istoga,trebamo urediti kuhinju,kupaonu,dj. sobu te dn. boravak/sp. soba,gdje se mogu naći usluge dizajnera unutarnjeg prostora i koliko te usluge dođu...ima li kakvih linkova i ima li kakvog softvera koji se može prilagoditi našim prilikama i ponudi na ovim našim prostorima (CRO- ZGB)

unaprijed hvala
moj prijedlog, obzirom da sam u sličnoj situaciji.. najbolje će poslužiti vlastite ideje i mnogo šetnje po salonima..
naravno i lova igra ulogu, nije svejedno dal imaš budžet za npr. kuhinju 10 ili 40t. kuna., odnosno ostale prostorije..

U stanu ćeš živjeti ti s obitelju, možda je najbolje da sami pokušate na papir staviti ideje i želje, kombinirati boje i uzorke.. možda prolistati pokoji katalog (ima ih hvala bogu puno), možda i na jeftiniji način pronađete inspiraciju... 100-200 kn po kvadratu je puno, ako je npr. stan 75m5 pa dati 7.500 do 15.000 kn nekom da ti kaže da je "in" crveno-siva kombinacija boje i da u kut prostorije može kutni akvarij, mislim stvarno... ljudi uvijek pronalaze način uzet ti lovu.. Ja bi rađe 15.000 kn uložila u kvalitetniji namještaj ..
Alples ima fenomenalan namještaj, ne moraš puno razmiišljat kako šta i gdje stavit, imaju super ideje u katalogu za svaki oblik prostorije..
Prijateli i šira obitelj također mogu uskočit s prijedlozima, po forumima možeš naći ideja..

a i detalji čine prostor.. ako ih volite... visoke svjetiljke, police, fotografije, pokoja deko-posuda, jastuk.. Ikea ima lijepih sitnica, Phoenix također, casa...
Kamila is offline  
Odgovori s citatom