Pogledaj jedan post
Old 05.03.2007., 14:56   #242
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
planiram uskoro u Rijeci na lasersku depilaciju bikini zone, pročitala sam dojmove od nekih koje su bile.
znam da se trebaju dlačice obrijati prije depilacije ali meni se uvijek stvore prištići ili se koža iritira pa me strah s tim na laser!da li da ih samo podšišam ili
baš obrijem?
što se podrazumijeva pod bikini zonu, samo dlačice izvan tangi ili sve?
koliko boli?
hvala!!!!
Bila, na zalost nisam bila te srece da mi je bilo potrebno izmedju 4-6 tretmana, pretamne dlacice, hormonalni poremecaj...
Malo su bili skepticni zbog tamnije boje koze, ali nikakve fleke nisam dobila, iako sam se suncala, jer na zalsot nisam uspjela sve do ljeta zavrsiti. Pocela u 11 mj.2005 i jos uvijek nisam gotova, doduse imam jos par dlacica pa tako mislim da cu s ovim 9.tretmanom zavrsiti.
150 eura me kostao treman, poslije 6 tretmana 75, sad vec ne placam nista jer sam se zalila na dezinformacije, niame rekla mi je da mi sigurno nece trebati vise od 7, ali naravno iznimke postoje, tako da sam se izborila da vise ne placam nista.
Uglavnom cijena ovisi o velicini podrucja koze.
IPL je bacanje novaca pogotovo za one koji imaju tamnu kozu, traje predugo, cak ni za dvije godine ih se neces mozda rijesiti, jer IPL ne ide tako duboko u kozu kao laser.
Samo je brijanje izmedju tremana preporuceno jer se ne smije dirati korijen. Prije tremana se treba par dana prije obrijati, a ne par sati prije jer se dlacice moraju vidjeti kako bi se tocno znalo koji se dio tretira, pa ti onda taj koji to radi potpuno obrije.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom