Pogledaj jedan post
Old 22.08.2007., 11:14   #12
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
joj cure, hvala vam puno! Brine me radi toga sto je slicno bila pocela i prva trudnoca pa je otisla...imala sam slican slucaj ko brlja....prokrvarila u 7 tj. na jedan dan, isla u bolnicu, odmah je stalo....6 dana cista ko suza i sad je krenuo iscjedak....kako su vama vasi doktori definirali pojam strogog mirovanja?

mene je prvi put privatnica bila preplasila ko da se smijem dizati iz lezeceg polozaja samo za ici u wc i jesti...ja sam se toga pridrzavala al eto nije pomoglo, samo sam se nakon mjesec i pol lezanja pocela osjecati ko invalid, dolazila mi je svekrva cistit i tako to....sada mi je moja soc.gin rekla da mogu i radit pa se odmarat cijeli ostatak dana, jer kao ako ima sta za krenut krivo, ionako to mirovanje nece pomoci do kraja....sad sam zbunjena....odlucila sam da cu ovaj put bit na bolovanju ali da cu radi svog zdravlja ipak malo bit i na netu npr, da cu pola sata na dan nesto ocistit po kuci ili ici van na kavu nekad i tako to....sta vi mislite?
Draga znam, meni je to grozno što se moram ponašati ko invalid, a to nisam....isto mi svi dolaze čistiti, donose lončeke sa hranom, što u principu nije loše, ali ja nisam taj tip...ja imam crve u guzici i stalno bih nešto radila....ali meni je doktor rekao ili ćeš smjesta u bolnicu ili ćeš stvarno doma ići od kreveta do wc-a...trudim se toga pridržavati, ali nije lako...naravno da nešto mrvicu napravim-operem suđe ili tako nešto...ali mene su dobrano isprepadali tako da stvarno mirujem...odem jedino nekada do mame koja je u V. Gorici (muž me odveze) pa tamo mirujem...otkazali smo i more, jer je doktor rekao ni pomisliti..gle, miruj što više možeš, ali i to ti nije garancija da opet nećeš dobiti iscjedak, jer ja sam gaimala bez obzira na mirovanje...drži se i vibraj pozitivno.....evo, znaš da nisi sama
any5 is offline  
Odgovori s citatom