Pogledaj jedan post
Old 07.06.2009., 20:56   #12
prvo hvala svima! stvarno cijenim svaki savjet!

Quote:
jednazena35 kaže: Pogledaj post
na svoj način razumijem ellory i njezin problem .
nitko nije postavio pitanje dali joj se to već događalo ili koliko često se događa.ima ljudi koji se svojski trude napraviti promjene na bolje,trgnuti,napredovati...ali im jednostavno neide.iscrpe se ,nemaju ni volje ni snage!! totalno su pod energetskom blokadom.
što onda raditi?
meni je jedan bioenergetičar(upoznali se slučajno) rekao da mi može pomoć ......ispraznit đep.

moraju postojat metode samokonrole,samoprocjene,samoobnavljanje....koje se ne protive ni Bogu ni narodu.
pa ako ima znalaca mnogo bi pomogli ellory ali i mnogim drugima.
moram reci da sam ja prvenstveno ljuta na sebe jer sam se nekako zbog načina života zapustila i dopustila sebi da dođem u ovakvu situaciju, da sebe vise ne poznajem...
vec neko vrijeme zivim zivotom koji je protiv moje prirode, i još neko vrijeme nisam u mogucnosti nista tu mijenjati, pa me to baca u depresiju.
ali posto mi se desio klik, mislim da ce mi odsad biti lakše. mislim da svatko može, samo treba odabrati trenutak i nacin...

ono sto me najviše priteže je moja ljenost, ne fizička nego bas duhovna. sklona sam bježanju od problema i zavaravanju, uvijek mi je bilo lakše okrenuti glavu nego se suočiti s istinom. sto kad tad dođe na naplatu...a meni upravo sad


Quote:
pavaogc kaže: Pogledaj post

Tako se uči kako promatrati i učiti od sebe same - s više obzira promatraj što ti stres donosi u smislu imaginacije i u smislu procjene svoje uloge u životu, komunikaciji s drugim ljudima i u smislu fizičkih utjecaja sve od atmosferskih utjecaja do hrane koju uzimaš i načina na kojih se krećeš. Nije lako balansirati u ovome svemu, a na svakome je da prepoznaje samoga sebe, a da se istovremeno ne gubi sam u sebi.
kako misliš? misliš kako stres mijenja moju percepciiju? nisam sigurna da sam dobro shvatila sto si htio reci. ovih dana sam ograničenih mogućnosti
što bi točno preporučio od Gurdijeffa? mislila sam uzet nesto kad završim s ovim na cemu sam sad (Transurfing od Zelanda, jako zanimljivo) jer mi se cini zanimljiv. dosta te duhovne literature ne mogu čitat jer mi se uopće ne sviđa stil pisanja i sl.
ellory is offline  
Odgovori s citatom