Pogledaj jedan post
Old 29.11.2010., 13:21   #15
super,da bar netko radi svoj posao kako treba...mi smo se lječili kod dr.Bojića i mogu samo reći da nisam ni malo zadovoljna...uvijek je u nekoj gužvi,nikad nema vremena..lječili smo se tamo 3 mjeseca,ležali 2 tjedna u bolnici,a on nije rekao 5 rečenica..svaki tjedan smo bili tamo,čekamo 2 sata a onda uđemo,uzme nogu u ruku,i kaže ok...sestro zagipsajte...nekad smo znali da ni ne uđemo u ambulantu,znao nas je PREGLEDATI na hodniku ili gipsaoni...a nekad ga nismo ni vidjeli nego je sestra skinula i stavila drugi gips...Zar je to normalno? Od početka mi je sve to bilo malo čudno,ali mislila sam si pa valjda oni znaju šta rade,ipak je to poznata dječja bolnica,ali tek kad sam prošla na šalatu vidim da to i nije bilo baš normalno.Na šalati doktor pregleda,izvježba i on zagipsa nogu što je i logično jer ipak je on taj koji zna namjestiti nogu,a ne sestra...Ne želim nikoga podcjenjivati,ali želim reći da uvijek,ali baš uvijek treba potražiti drugo,treće..mišljenje...da nismo išli po drugo mišljenje moje dijete bi danas bilo na operaciji,termin je bio 29.11.,ali HVALA BOGU otišli smo kod dr.Đapića i NEMA OPERACIJEEEEE!!!! Čovjek nije mogao doći k sebi kad sam mu rekla da nam je dr. u klaićevoj rekao da ništa bez operacije...znam da mi nismo jedini slučaj,srela sam puno roditelja koji su prešli na šalatu i sve isto..u klaićevoj rekli da neće moći bez operacije,a na šalati nitko nije ni spomenuo operaciju...gips,pa cipelice i to je to...možda je dr.Bojić super ortoped,ali za ovo s čim mi imamo problema nezna šta da radi nego samo operacija,a naravno da nitko svoje dijete ne bih dao pod nož ako ne treba...znam samo da od sada uvijek ću i ći po još jedno mišljenje,šta god bilo u pitanju....
monami is offline  
Odgovori s citatom