Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 09.05.2012., 22:03   #2118
Quote:
aquamortis kaže: Pogledaj post
Imao si pravo pitala ga nakon dva tjedna kako je kaze on bilo je i boljih ali i gorih dana i kasnije usred noci kaze kako misli na mene kako sam mu svakao na pameti ( misleci intimno) i da masta o meni...ja sam mu samo zazeljela laku noc a on kaze da mi se radoznalost drzi u granicama...mislim kakao nece skoro pa godinu dana nismos ksupa pa mi sad salje takve poruke usred noci jer se decko "napalio" a nije vise sa curom zbog koje me ostavio..mislim stvarno nije u redu...ja mu ne zelim biti bilo tko i zelik da me postuje kao zenu a ne tako....bas se javio bezveze.... sta ti mislis?
ako te jednom ostavio zbog druge ostavit će te opet. Posebice ako mu popustiš na ovakve ispade kad se samo napalio pa želi malo opuštanja "intimne prirode". Ako nemaš više nekih želja ili nadanja za neku uspješnu vezu s njim i raspoložena si za neobavezni keks ( ) popusti mu, ali ako se to dogodi ti njemu postaješ samo to, usputna zabava za opuštanje. Ako se još nadaš nečemu više s njim, ne popuštaj neka se potrudi pošteno.

ps: inače izbjegavam ovo, ali ovaj put želim dodati svoje osobno sasvim subjektivno mišljenje. Makni se od njega! Muška djevica kad je jednom ostavila curu zbog neke druge, ta ostavljena nema više šanse. Sve što može biti je usputna zabava, ako je jednom ostavljena biti će opet ostavljena ako naiđe zanimljivija neka. Recimo to ovako, mozak muške djevice ima odjeljke sa kategorijama, kad jednom netko upadne u kategoriju otpisanih, tamo ostaje. Osim ako se ne dogodi nešto toliko značajno da je osjećaj kao da se svijet prestao vrtiti.

Zaključak, ako si za casual zabavu s njim bez nade za nešto ozbiljnije samo naprijed, ako gajiš nade za ozbiljnije nešto, mislim da ćeš se opeći.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom