Pogledaj jedan post
Old 31.08.2016., 16:15   #50
Upute za letiru daje učiteljica djeci. Djeci, ne roditeljima, Još nisam čula da se daju roditeljima,osim ako roditelj ne zamoli dodatni listić jer je klinac svoj izgubio na putu do doma. Kakve veze ima mejl s lektirom?

Naša je učiteljica nama dala mejl i pokupila naše, radi lakše komunikacije,rekla je. U prvom razredu je za svaku obavijest koju je nalijepila i klincima u informativku poslala i nama roditeljima mejl. Po meni, nije trebala, dvostruki posao iako je par klika potrebno da ga se obavi. . Jednom sam ga koristila za najavu izostanka za koji sam kasnije uredno poslala po klinki ispričnicu. I to je to. Za ostale informacije sam otišla na informacije.

Ja sam roditeljima dala svoj broj moba (privatnog), zapravo se saznao jer sam s njega zvala neke roditelje kad djetetu nije bilo dobro. Osim par slučajeva nisam imala neugodnosti, zapravo sam shvatila da su roditelji bili čisto korektni što se tiče zvanja ili slanja poruka. No bilo je i onih par koji su si uzeli malo više slobode pa zvali u vezi svačega,no njih sam lijepo zamolila da preispitaju važnost takvih poziva i objasnila da se i ne mogu javljat kad njima padne na pamet , a u moje radno vrijeme. Uglavnom su se i oni od tad trudili ne sms-at za sve kaj im padne na pamet. Izvan mog radnog vremena nisu ni zvali, ni sms-ali.

Zadnje uređivanje nightfall : 31.08.2016. at 16:29.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom