Pogledaj jedan post
Old 31.08.2016., 15:57   #53
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Upute za letiru daje učiteljica djeci. Djeci, ne roditeljima, Još nisam čula da se daju roditeljima,osim ako roditelj ne zamoli dodatni listić jer je klinac svoj izgubio na putu do doma. Kakve veze ima mejl s lektirom?
naša uciteljica te upute uredno šalje na mail, kakve veze ima, morala bi pitati nju...meni osobno ne smeta, pa se nisam trudila raspitivati

Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Čekaj, da nema pravilnika koji nalaže da se određeni broj puta pojaviš na informacijama, ti ne bi imala potrebu da dođeš u školu i raspitaš se za svoje dijete?
Misliš li zaista da mejl i e-dnevnik može zamijeniti razgovor s učiteljicom/razrednicom/profesorom? Zaista?
po svojem klincu i ocjena svatko tko želi može skužiti koliko cesto bi trebao otici na informacije, za to pravilnik nije potreban.
sorry, al meni se fakat ne ide u školu da bi pitala uciteljicu dal ima kakvih problema, ona odgovorila ne i na kraju jedna drugoj rekle doviđenja...pogotovo ne dok cekam satima jer je nekom biseru dosadno pa sad gnjavi uciteljicu pricama što njegov klinac cita, što radi, kad piše zadacu, što jede itd....

Quote:
Iskreno, kad bolje razmislim, možda je neke roditelje i bolje samo preko mejla poznavat, šta imam ja od "razgledavanja tuđe frizure" kad se neki roditelji ionako ponašaju kao da je dijete u mom razredu moje, a ne njihovo te bi ga samim time ionako samo ja trebala odgajati.
objasni mi molim te koja je svrha (iz tvojeg kuta gledanja kao profesora ili što vec jesi) tih obaveznih informacija sa roditeljima s cijim klincima nemaš problema... niti što se tice ponašanja niti ucenja?
dal ti je toliko stalo samo da se pozdravimo ili?...što imaš pricati o tom klincu?...sorry, možeš mi reci jednom da mi je klinac o.k., da izvršava svoje obaveze al, stalno ponavljati isto je otrcano...

s, druge strane koja je svrha uopce i sa roditeljima ciji su klinci problematicni, ne osjecaš li se poput kretana kad stalno pricaš isto a, ovi te jednostavno ne doživljavaju? dođu ta dva puta u godini da bi se eto pojavili i to je to...problemi i dalje ostaju problemi
tanita is offline  
Odgovori s citatom