Pogledaj jedan post
Old 05.04.2008., 19:16   #8
pozdrav!
prošle godine sam kupio alko ili tako nekako hidropak i bio sam zadovoljan sa njime. priključen je na bunar, imam usisnu korpu dolje i sa njime zaljevam travu i perem auto. prije zime sam ga maknuo u kuću da se ne smrzne... imam dva pitanja...
1. kako ga pripremiti za zimu? kako iscijediti svu vodu iz njega? samo ga okrenuti naopačke pa da sva voda iscuri iz njega?
2. zvuči glupo, ali neznam kako ga uključiti... uputstva su bila nikakva, a nekako mi se "potrefilo" prošle godine i proradio je.... usisna cijev ima mrežastu korpu s ventilom i to bi trebalo biti ok... e sad, mene zanima dalje... izlaz mi je gumena cijev - "šlauf"... da li i na njemu mora biti ventil zatvoren? ja sam ovako radio... zatvorio ventil (špricaljku) na gumenoj cijevi i tamo gdje je rupica sa čepom zaljevao vodom. kada treba prestati zaljevati? ja sam prestao kada je voda počela izlaziti iz rupice i onda zatvorio sa čepom... tlak se dizao do 1.5 bara i kada sam otvorio ventil na gumenoj cijevi samo je zrak izašao van s par kapljica vode i tlak je pao opet na 0....
kakav je cijeli postupak?
__________________
''Cijenu koju dobri ljudi plaćaju za to što ne sudjeluju u javnim zbivanjima je to da njima vladaju pokvareni ljudi'', Platon
okicizepa is offline  
Odgovori s citatom