Pogledaj jedan post
Old 12.05.2011., 21:54   #19
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
sorry nisam vidio...e da si ga održavao i pazio i ne davao u ženske ruke mogao si ga lijepo prodat....
Ma ne vrijedi to nista. Oces popis kvarova? Iako je vozio normalno

Vanjska ostecenja: Prednji branik, lijevi blatobran, lijeva vrata, desna vrata, straznji branik (vise duct tape nego branik).
Hrdja: Straznji blatobrani
Ljusten lak na gepeku
Amortizeri nepostojeci
Motor se gasi na leru cesto
Od 15.10 do 15.3 se ne moze upalit zbog hladnoce, bez jedno 3 minute verglanja (srecom je akumulator to mogo izdrzat)
Klima ne radi, problem sa strujom inace ispravna
Vjetrobransko staklo ima zicice za odmagljivanje i odledjivanje, vecina popucala pa odmagljuje na trake
Odlijepio se tapecirung s krova pa visi u sredini
Desna straznja vrata se ne mogu otvorit, lijeva straznja se ne zakljucavaju s centralnim, suvozaceva se nekad zakljucaju s centralnim, a vozacka se uvijek zakljucaju s centralnim ako zakljucavam s suvozacke strane.
Rucna je drzala jedno vrijeme na zadnjem zubu, sad nakon zime ni to

Ostatak je bio ok.

A takav odrzavani ford s vjerojatno manje km se prodaje za cca 1500 eura.
A da sam ovo sve isao popravljat, ulozio bi bar triput tolko.
Tak da sam u ovih 8 godina koliko je bio kod mene u debelom plusu sto se tice krajnje racunice.

Da ne govorim kako smo ga kupili kad je imo '120,000' km, vjerojatno blize 250 (jer je vec bio mijenjan kuplung, a i mi smo ga morali promijenit ubrzo), a mi smo jos napravili 150, tako da je oko 400,000 sasvim ok rezultat za auto u rezaliste poslat. Zacudjuje jedino sto su mnoge stvari jos originalne gore, kao npr turbina, kako ne dimi crno kad stisnem gas, bez problema prolazi tehnicki i ekotest itd.

Al ostaje u sjecanju kao vrlo udoban auto pravi gust za vozit, sa puno vise mjesta od recimo sticeve vectre iz iste godine.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.

Zadnje uređivanje F10EXX : 12.05.2011. at 22:05.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom