Pogledaj jedan post
Old 19.06.2017., 00:35   #64
Inače što se baš teme tiče, mislim da je bilo neko tumačenje, da su te žene u stvarnosti control freakovi. Znači njima odgovara da je "zvijer" u doživotnom kavezu i one same biraju koliko i kakav će odnos imati s njim, a ovaj je na neki način ovisan o njima. Znači one doma rade što žele, imaju djecu i odgajaju kak žele i imaju druge likove, a ovom u krletku se odu pojebati kad im paše ili ga nazovu kad im paše i super im je kao.


Onda mislim da ima istine u onome što je netko napisao da u Americi svaki kurac s tv-a ima obožavatelja. Znači to je jednostavno takva zemlja, čim je nešto popularno, odmah se stvore dva tabora, jedan slijepo vjeruje da nije kriv, drugi viče raspni ga. Zamisli u RH da neka cura ide dati podršku Srđanu Mlađanu ili sl. vjerojatno bi je razapeli mediji, odrekla se obitelj, tamo je to druga priča, tolika je zemlja, da se možeš izolirati od svega i živjeti među istomišljenicima samo.


A vjerojatno ima i nekakvih submisivnih mazohistica, koje to privlači, ali mislim da se takve najmanje eksponiraju javno..
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom