Tema: Bris uretre
Pogledaj jedan post
Old 26.05.2009., 01:29   #106
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
jezbel jel ti to prva terapija za streptokok b?

evo i meni je smiješno kako mi je to dao, ali šta ću sad, muž kaže da ja uzmem taj bris, pa pokušat ću biti nježna hehe

sad trenutno nisamo na ničemuo (odnosno čekam da dobijem pa da počenemo piti idući, pošto se ovaj što je propisao ne pije u trudnoći, pa moram isključiti tu mogućnost), a do sada nam je davao isti antibiotik, ali pošto je bakterija i dalje tu, on sad ovo predložio, jer moguće je da nam ne odgovara isti antibiotik

te bakterije stalno mutiraju

npr kod mene prvi antibiotik koji sam pila (Zinat) sad na tu bakteriju ne djeluje

pored antibiotika pijem i lactogyn obično i prolife

zadnji put čak nisam morala ni vaginalete stavljat (iako sam ih uzela)

a inače znaš i sama kako antibiotici djeluju na vag. floru

mislila sam raditi NJEMU samo ovaj bris jer sam prije par mjeseci ja radila na mikoplazmu, ureaplazmu, klamidiju i ti su mi bili ok
čak sam i na HPV radila i on OK

nije meni bad uzet taj bris od muža, već me strah da nešto ne zabrljam i da uzorak ne bude reprezentativan
u tome i je stvar, pitanje je bi li uspjela bris uzeti ispravno. zaista se bolje raspitaj po ambulantama ili jednostavno to obavite kod privatnika. fakat prvi put cujem za to da si ljudi sami doma uzimaju bris. ja sam svoje briseve samo uzimanje platila stotinjak kuna.

je, ovo mi je bio prvi bris i prva terapija. za dva tjedna ponovo na bris pa bumo vidjeli...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom