Pogledaj jedan post
Old 06.06.2011., 23:47   #12
Meni je cijela ta ideja da se ne možeš naručiti telefonom besmislena...ok, neke bolnice imaju tel na koji možeš nazvati samo u određeno doba dana, najčešće u roku od sat vremena i najčešće je tel zauzet pa je isto kao i da ga nemaju. Ok, naša generacija još i može poslati sve što traže mailom, ali sad si zamišljam mamu i njenu generaciju, ili baku i njenu generaciju....realno, koliko kućanstava danas ima fax? Dakle, ta opcija otpada. Koliko nas radi od 8-16 pa si baš i ne možemo dopustiti taj luksuz odlaska s posla ranije samo kako bi se naručili na pregled? A što ako dođemo u vrijeme kad je njima pauza? Ili još nisu počeli raditi/već su završili iako im radno vrijeme još traje? (a to se događa po našim institucijama, mislim da nam je svima to poznato). Ili jednostavno ne možeš samo tako otšetati do njih jer ti to tvoje zdravstveno stanje / godine ne dopuštaju. I ostane ti mail...skenirat uputnicu i nalaze? Ma daj me nemoj...ok, kao što rekoh, ja ću se već i snaći, al kaj bu moja mama ili baka? Baka i ne zna kaj je to skener, mail i sve ostalo, a ruku na srce ni mame nam nisu svima toliko tehnološki obrazovane...
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom