Pogledaj jedan post
Old 06.06.2011., 23:09   #15
Quote:
Sincerely Yours kaže: Pogledaj post
Ja mislim da pretjerujes. Narucivala sam dijete na pedijatriju za specijalisticke preglede na Rebru i u Klaićevoj i vrlo brzo su mi mailom javili termine. Mozda ne isti dan, ali kroz dan ili dva.

Kao sto si i sama lijepo primijetila - ne radi se o hitnim dijagnostickim postupcima tako da je sluludo ocekivati odgovor odmah.
Cinjenica je da to uglavnom rade medicinske sestre, koje osim odgovaranja na nase mailove imaju i druge, ponekad prece poslove...
Strpljenja...
Uopce ne prerjeruje jer sam ja imala puno gora iskustva
1. Narucujem djete mailom i ne odgovore mu 10 dana, zatim poludim i idem gore i naravno poljubim vrata jer jer djecja spec. ambulanta odredjeni dan u tjednu, zatim ih zovem par dana uzaludni i polzdim pa opet odem gore i napokon dobijem termin tj ode muz. E to nije sve, jet dodjemo na taj dan D na pregled i ne priznaju mi uputnicu jer mojoj dr ne valja program od HZZOa i krivo joj ispisuje uputnice ( zalila se vec nemali broj puta al uzalud), i vec luda popizdim do kraja jer se radi o djetetu i sestra mi kaze pa da kaj ja hocu jer ionako nismo uopce upisani u kompjuter tj da mi uopce nemamo termin taj dan za pregled - eto pa ti sad reci i djete koje se redovno prati kod nefrologa zbog nekih komplikacija ostalo je bez pregleda koji smo cekali 2 mjeseca i naravno nismo nista obavili

2. Posaljem mail za narucivanje na CT sinusa za sebe i jave mi se tek nakon punih 13 dana sa izlikom da nista ubrzo od pregleda jer im uređaj ne radi i nece radit najmanje 2 tjedna a da bude slađe taj dan mi muž narucen na CT i nista ja mu kazem neidi nikud jer im aparat ne radi al sva sreca da je otisao u bolnicu i da me nije poslusaojet je aparat radio i napravio je pregled

Pa ti sad meni reci sta je pretjerano a sta nije

I da naravno u oba slucaja u pitanju je Rebro
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom