Pogledaj jedan post
Old 17.12.2009., 19:26   #10
Quote:
Dominik123 kaže: Pogledaj post
Znaci treba mi frendu koji je na faklutetu - informatike i komunikologije . . .
Treba ti frendu, a? Koji studira informatiku, k tome… i nije si sposoban sâm nešto bilo proguglati, bilo, ne znam, potražiti u knjižnici. Ili čak pitati nastavnika na konzultacijama da mu preporuči literaturu.

Kao bakalar informacijskih znanosti, mogu dati svoj nadasve stručan sud da ti je frend kreten koji se ne zaslužuje zvati studentom. Ili to, ili lijeno pseto koje se također ne zaslužuje zvati studentom.

Nego, da se vratimo na tvoj prvi post…

Quote:
Dominik123 kaže: Pogledaj post
e ovako trebo bi napisat esej an temu - UTJECAJ PISMENOSTI U SUVREMENOM SPORAZUMJEVANJU - . .pa ako netko ima neku str gdje to mogu pronac bio bi mu jako zahvalan. . . ili ako se nekom da pa da mi nesto napise na tu temu. .jako mi je bitan ovaj esej. . .Hvala unaprijed
Reci mi, jesi li lagao onda ili sada?

Hvala unaprijed.

Quote:
predmet hrvatski jezik .. . pa ako netko ima bilo kakav text koji ima veze s ovim naslovom nek postavi. . . bio bi mu jako zahvalan . . havala jos jednom!!Znaci samo ako netko iam text ili zna nesto napisat na ovu temu nek se javi ostali ne spamajte . . .hvala
Zahvaljuj ti i dalje, ali ovdje nećeš dobiti pomoć oko kopipejstanja eseja. Ako tražiš nešto konkretno, ima nas mnogo koji ćemo ti rado pomoći. Dok ovako tražiš da ti mi napišemo zadaću, neće ići.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom