Pogledaj jedan post
Old 07.01.2011., 18:37   #15
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
girl_ss- pročitaj prvi post...
samsung galaxy s, nadogradnja na foryo, instalirana navigacija copilot 8 live, problem: kada odem na "get map" pise izaberite mapu a ispod nema nista samo bijeli ekran...

Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
probaj ga ugasit, pa ponovno pokrenut, odi na "izbornik"->"get maps" nađi hrvatsku i pokusaj je ponovno skinut, ako nece onda uninstaliraj copilot, pa OBAVEZNO obrisi folder CoPilot na sd kartici (po zelji resetiraj mob) i pokusaj ga ponovno instalirat, pa bas ako neide ce netko uploadat kartu hrv na dropbox, ja danas necu stici, posto cu otici u bolji zivot plus spori mi je upload pa mogu sutra pokusat uploadat kad dođem k sebi

makar vec znas, ali pripazi na ovo:
- kad skidas mapu obavezno se mobom spoji na wi fi, i iskopcaj za svaki slucaj mob iz kompa, da ne bi ostala montirana sd kartica na usb-u, a ako ponovno instaliras copilot, obavezno ga opet iskopcaj iz kompa i ukljuci wifi prije prvog pokretanja aplikacije

ps: morao bi copilot radit, jerbo se do sad nitko nije javio sa slicnim problemima
pokusala sam sve i obrisat pa ponovno instalirat ali nece ... bila bih jako zahvalna kada bi netko uploadao kartu za hr

Zadnje uređivanje assassin : 07.01.2011. at 19:00.
girl_ss is offline  
Odgovori s citatom