Pogledaj jedan post
Old 17.03.2012., 19:25   #1388
Vec smo upoznati s njenim opusom, ali netko je dignuo staru temu (gluposti koje radite pijani, ili nesto slicno) pa nisam mogla odoljeti.
Inace, postova za trash ima otprilike 5 po stranici: tko je vise popio, tko se opseznije izbljuvao po slucajnom prolazniku, tko je koliko puta spavao s glavom u skoljci...



Quote:
rammsteinica kaže: Pogledaj post
ja jednom dodjem simpi DOMA i velim onak jebacu te...

ili sjednem na neki bus i odem na drugi kraj grada jer mi se vozikalo...( nisam vidla broj)

i jedna najgora...sjedim ja onak malo pripita u tramvaju s majcom od rammsteina i hlacama isaranim s flomicima i korektorom sve na rammstein...i po rukama i nogama sve sa flomicima...
i uđu tak neke dve trebe s jednim metalcem i svađaju se nes oko metala..i ova jedna odjednom veli nes tipa kak su rammsteini sotonističke nacističke pizde...ja onak cujem ustanem i velim kao kaj veliš? ova mi ponovi s nekim dodacima i ja zensku osamarim...onda onu drugu probam al me ova prva ulovi za ruku pa sam ju u trbuh...onda su izasle a onaj lik me sam gledal...onda sam i ja izasla na slijedecoj..ajme a kolko ljudi je bilo u tom tramvaju...nikad se vise nisam tamo vozila...sram me...al nije meni zao nje neg kaj je onaj lik bio lijepi...jebo to..metalac je metalac...
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline