Pogledaj jedan post
Old 24.03.2007., 11:07   #7
Ovako, kupili smo stan u kojem želimo neke promjene. Važno je napomenuti da stan još nije izgrađen. Naime, dvije sobe se uopće ne bi dirale. Dalje, izbacili bi jedan zid od hodnika na kojem se nalazi izba, koju mi ne želimo, koko bi dobili prostraniji boravak. Boravku i kuhinji bi zamijenili mjesta, a instalacije za napu, pećnicu itd., provukli bi do kuhinje kroz spušteni strop. a dovode za vodu iz kuhinje spojili bi na kupaonske instalacije, jer je kupaona odmah do novog mjesta kuhinje. Problem je da projektant za to želi naplatiti 10 eura po kvadratu, što bi iznosilo 700 eura ukupno. Sama sam nacrtala idejno rješenje, jedino projektant to mora staviti na svoju skicu. Veli da ta cijena obuhvača i radove izvođača, jer oni kao to neće bez da ih se plati. Napominjem i to da je stan "ključ u ruke". Znači da izvođač neće imati ništa više posla, već možda i manje, samo bi raspored bio nešto drugačiji. Što nam je činiti? Znam da projektantu treba platiti njegov posao, ali toliko? I to samo za pola stana, a ne cijeli kao što računaju. Zna li netko više o tome? Ili barem da me uputi na temu na kojoj bih mogla dobiti odgovor. Mogu poslati moju skicu i skicu stana ako treba. Dosta je hitno. Hvala.
mag777 is offline