Tema: Bonus grupa
Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 22:14   #8
Quote:
Goričanka kaže: Pogledaj post
1. Kada već lešinare neka djecu ostave na miru a lešinarenje provode na punoljetnim osobama. Misliš da je moralno i etično od Bonus grupe što je nakon nekoliko dana poslala ponudu naslovljenu na djetetovo ime.

2. U mojem slučaju angažirali su odvjetnicu sa strane a što su i naveli u ugovoru o zastupanju "da će po potrebi angažirati i odvjetnika".

3. Da ti ponovim. Od osiguravajuće kuće dobila sam nekoliko istovjetnih primjeraka ugovora s visinom odštete potpisanih od strane osiguravajuće kuće. Uz ugovor bio je i popratni dopis u kojem traže da ugovor potpišem i vratim. Dakle, nisam dobila kako ti kažeš "obavijest" a niti dopis "na znanje" i sl. već ugovor s popratnim dopisom.

4. Poznata mi je karijera šefa Bonus grupe. A za tvoju informaciju bio je predsjednik uprave Helios osiguranja.
1. Nismo se razumjeli. Ne kažem ja da je to moralno, dapače, ali to je ustaljena praksa. Ako prođe par dana, to je još i puno, jer se uglavnom hvata isti dan. A za smrti ti kažem, doslovno se upada u bolnice i navlači šokiranu rodbinu da potpiše punomoć, mrtvo dijete ili starac, sasvim svejedno. A dogodi se da ih bude i više odjednom….samo treba imati želudac za to.

2. Stvar je u tome da to nije odvjetnica sa strane, nego se uvijek javlja jedna te ista. Ista adresa kao bonus, isti telefon, faks….Imaš gore inicijale pa provjeri, a i punomoći su složene na način da bonus nema niti interes zastupati jer mu ne prizanju trošak, a mogu angažirati odvjetnika.

3. Ok, nije da ti ne vjerujem, samo tu se onda radi o iznimno nekorektnoj praksi osiguravatelja ( da nije možda euroherc ili jadransko?).

4.Znao sam da je jedno, al nisam znao koje, a piše i na netu…tako da čovjek štetu ima u malom prstu i nema problema ni sa velikim štetama, uostalom, mislim da je njegova riječ zadnja, odvjetnički pečat ionako služi da bi se dobio trošak.
qwer is offline