Pogledaj jedan post
Old 31.07.2010., 02:17   #32
Draga, nije ti lako, vjeruj mi znam jer sam u takvoj situaciji bila dvaput. Prvi put je tip bio tako sexy, ali brate mili ljubit se nije znao, sve nešto slinavo, pa nemožeš doći do zraka, a usne tvrde napete, a jezik do grla. Pokušavala sam mu indirektno dati do znanja kakvo ljubljenje volim, prva bi ga počela nježno ljubiti, ali nije bilo šanse da se išta promijeni, loš učenik je uvijek loš učenik (ovo je inače pravilo koje vrijedi, ako u školi nije imao dobre ocjene onda je ili lijen ili glup, nema treće )
Vjeruj mi da ne želiš znati kakav je sex sa čovjekom koji se nezna nježno ljubiti, isti takav!

Drugi put sam srela tipa koji je počeo nježno prvih par sekundi a onda je navalio kao da je natjecanje u dubinskom žvalenju, pa sve nešto divljački napada, reagirala sam odmah, zaustavila ga i rekla da se ne volim tako ljubiti. Tip je bio ok, pa me zamolio da mu pokažem kako se volim ljubiti. Kako se kasnije ispostavilo bio je odličan učenik, shvatio je poantu i vrlo brzo usvojio gradivo. No, nisam ostala s njime jer je imao drugih mana koje su mi bile nepremostive. Sex je bio odličan, znači tko može savladati lijepo ljubljenje, može i biti dobar ljubavnik...moja logika, a vi je ili shvatite ili zaobiđite...
tanitta is offline