Tema: Bonus grupa
Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 18:40   #6
Quote:
Goričanka kaže: Pogledaj post

1. Bonus grupa je posrednik, skuplja punomoći i policijske zapisnike, isplaćuju odštetu te lešinare po bolnicama i policijskim postajama i za to naplaćuju 15% provizije.

2. Bonus grupa nema svoj tim odvjetnika, već angažira pojedine odvjetnike po gradu koji vode postupak s osiguravajućeom kućom. U mojem slučaju odvjetnik je trošak naplatio od osiguravajuće kuće.

3. Osiguravajuća kuća, bez znanja odvjetnika i Bonus gupe poslala mi je doma ugovor s visinom odštete na potpis. Nisam ga potpisala već nazvala Bonus grupu i pitala o čemu se radi. Rečeno mi je da osiguravajuće kuće na taj način pokušavaju mimo odvjetnika isplatiti čim manju odšetu. Pa ako stranka potpiše popala maca za daljnji postupak.

Osobno,nikada nebih pristala da me oni zastupaju kada bi se radilo o ozbiljnoj povredi i većem iznosu odštete.
1. Svatko tko radi štetu lešinari, razlika je samo lešinariš li po trzajnim ozljedama vrata ili po mrtvacima.

2. Istina, nemaju svoj tim odvjetnika, jedna odvjetnica im je sasvim dovoljna. Ne angažiraju nikoga sa strane.

3.Čisto sumnjam, možda ti je samo došao dopis "na znanje", "o tome obavijest" i sl.

4. Premda pretežno rade lakše ozljede, šef im itekako kuži štetu, bio je i odvjetnik i visokopozicioniran o osiguravajućem društvu, ne znam točno kojem.

Quote:
StreetCleaner kaže: Pogledaj post
Možda, al' nije baš legalno a ni etično.
Nisam ni rakao da jest, al od toga se živi.
qwer is offline