Pogledaj jedan post
Old 16.11.2010., 14:21   #4904
Quote:
Gerta kaže: Pogledaj post
Dobro došao

Kako će se psorijaza razvijati je skroz individualno i teško se može predvidjeti.
Lako se može dogoditi da se u jednom trenutku sve povuče (obično nakon terapije, promjene stila života, intenzivne njege kože i sl.), pa se nanovo javi tek za par godina.

Moja djevojčica ima psorijazu od svoje 2.godine (sada je 4,5). Za vlasište nam se odlično pokazalo bademovo ulje koje joj obilno utrljam i ostavim preko noći, te onda sutradan operem Kertyol PSO šamponom od Ducray-a (kupuje se u ljekarnama u slobodnoj prodaji).

Ja sam isto razmišljala otići s njom u Banju Kulaši, drago mi je da imam nekoga koga mogu pitati za iskustvo.
Gledala sam slike na netu pa mi je izgledalo skroz OK. Kada si ti bio? Možda su preuredili?
Pozdrav Gerta!
Ja sam tamo bio u septembru i siguran sam da još uvijek nije ništa renovirano. Ali, kao što ti rekoh, nemoj da te to previše obeshrabri, meni takve stvari nisu toliko smetale, dođem, iskupam se i gotovo. Voda u Banji jeste drugačija, ima bez sumnje ljekovitog efekta. Ako već odete tamo, pijte je umjesto obične....Želim ti da ti djevojčica što prije ozdravi Veliki pozz
BeckiStudent is offline  
Odgovori s citatom