Pogledaj jedan post
Old 22.11.2010., 12:07   #4912
Quote:
Sunce ćaćino kaže: Pogledaj post
Oulu, jbg... Ponekad svi imamo neke ubedirane faze, to je neizbježno.
Psorijaza je sitan problem u odnosu na mnoge druge, dosadna je, svrbi, ponekad peče i boli, ružna je za vidjeti, ali, sve u svemu, podnošljiva je. Glavu gore, misli pozitivno i trudi se da je ublažiš!
gle, jasno mi je da bi mogla imati i puno gore boleštine, od kojih se umire ili još tisuću drugih strašnijih stvari. i znam da je mnogima i gore nego meni.
ali kao što sam već rekla, ne smetaju mi ljuskice, jer one su prolazne.
smeta mi što je psorijaza kriva za druge stvari koje se ne liječe kremicama i ribicama i losionima a koje me danas koče u normalnom funkcioniranju u životu i koje mi smanjuju kvalitetu života.
ma ja o psorijazi ne razmišljam ni kad se mažem kremama ni kad sam nagnuta nad komp a sa glave mi sniježi (kao sad)
ali kad pogledam svoj život, gdje sam, šta sam i na šta se sveo moj život, a znam krivca za to a ne mogu ništa promijeniti, onda mi stvarno malo znači što je nekom desetom stvarno loše.
i to me isto pomalo ljuti što kao da nemam pravo biti nezadovoljna ili ljuta ili kako god već se osjećam, jer niti umirem niti krvarim niti me šta boli. moji problemi nisu legitimni, pa mi je onda bolje da šutim
Sad stoji ovdje naslonjen na sank
Veli mi da nema s kim popricati
Ma neka si nabavi nekog psa
Samo nek' mi skine ruku s ramena (Hladno pivo)
oulu is offline  
Odgovori s citatom