Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 17:30   #104
529. Kako se kaze za plavuse lezbejke? -Steta i sramota.

528. Zasto plavuse u San Francisco-u ne nose mini-suknjice? -Da im se muda ne vide.

527. Kako dobiti plavusu da vrisne dva puta? - Prvo je uhvatis za supak, zatim se obrises od zavese.

526. Koja je razlika izmedju sexa sa plavusom i jedenja zelea? -Zele nije miran.

525. Stoje patuljak i plavusa u minicu na autobuskoj stanici. Kada je autobus dosao plavusa se progura ispred patuljka, koji se razljuti: - Ne guraj se jebena bruneto! - Ja sam fakticki plavusa! - Ne odakle te ja vidim.

524. Kako covjek zove plavusu koja moze da povuce golf lopticu kroz 30 metara dugacak slauf za vodu? -LJubavi!

523. Dvije plavuse vose pored velikog zitnog polja, kad ugledase jednu plavusu u sred zita kako jedi u camcu. Plavusa koja je vozila, okrenu se i rece ovoj drugoj: -Evo to su one koje ostavljaju utisak da smo glupe. -Da, zaistas, da ja znam da plivam, sada bi licno otplivala i udavila je.

522. Sta kaze plavusa pilot kada joj kazu da zada visinu i poziciju? - Ja sam 168 cm visoka i sedim u desnome prednjem sedistu u cockpit-u.

521. Sta je rekla plavusa na telefon kada ju je nazvala jedna nepozeljna osoba? - Vi mora da ste pogresili broj, ja nemam telefon.

520. Plavusa zove telefonsku centralu i kaze: - Ja zelim da narucim budjenje! - Kada zelite? - Sada.

519. Stoji plavusa i pegla ves, kada zazvoni telefon. Bez razmisljanja odgovorila je na peglu, i onako spaljena bila je prinudjena da zatrazi pomoc. Kada je dosla do bolnice, lekar je upita: - Dobro, ali zasto ste izgoreli na oba obraza? - Pa morala sam zvati ambulantu.

518. Zasto plavusa nije prihvatila posao u apoteci? -Nije nikako mogla uvuci flasice u pisacu masinu.

517. Kako se zove plavusa koja je izgupila 99½ % inteligencije? -Raspustenica.

516. TOP 3 NAJOPASNIJE OSOBE NA SVIJETU: -Zidov sa planovima za investiranje; -Crnac sa Nike patikama; -Plavusa sa kredit karticom.

515. Ide plavusa ulicom i pita jednog coveka koliko je sati. Covek joj kaze 22.39. A ona kaze: -MA DA STO.

514. Kako je plavusa slomila nogu kad je kupila lisce? - Pala s drveta.

513. Kako se zovu pet plavusa na dnu bazena? - Vazdusni baloncici.

512. Sta je rekla plavusa kad su joj rekli da ima vakum u glavi? - Bolje i to nego nista.

511. Zasto je plavusa prestala sa P-pilulama? - Stalno su izpadale.

510. Koja je slicnost izmedu pavuse i nuklearke. Prvo je istrazujes 5 godina, onda je 10 godina iskoristavas, a posle ne znas kamo sa otpadom.

509. Kako ces da znas da plavusa ne nosi gace? Ima perut na cipelama!!!

508. Zasto plavuse imaju uvek praznu flasu piva u hladnjaku? Ukoliko neko od gostiju ne bude nista hteo piti.

507. Kupila plavusa digitalni rucni sat. Pita je jedan prolaznik: "Koliko je sati." Plavusa: " 15 podeljeno sa 45 , izracuati morate sami."

506. Kako zabaviti plavusu na duze vreme? "kikiriki kostice..."

505. Zasto plavuse dodaju flor u prasak za ves? - Ne zele rupe na carapama.

504. Kako znas da te plavusa voli? - Mozes je povaliti dve noci za redom.

503. Sta se kaze plavusi koja ne zeli? - Uzmi jos jedno pivo.

502. Sta kaze plavusa posle sexa?- Ko su bili svi ovi?

501. Kako se zove plavusa za volanom? -Air-bag.

500. Statisticki centralni biro je u jednom istrazivanju dosao do zakljucka da plavuse zaista imaju ljepse provode. -Samo sto se ne secaju s kime.

499. Koja je plavusina najveca zelja? -Crna snjura na tamponu.

498. Zasto se vise za vreme utakmice ne prave talasi na stadionu? Jer se neka plavusa udavila.

497. Sta je crnka pored plavuse? Prevodilac.

496. Zasto plavsa stavlja naocare na nogu? - Da joj kurje oko bolje vidi....

496. Kaze plavusa muzu da hoce da usvoji amerikansko tromesjecno dete. Muz: "Pa sta ces raditi sa njim." Plavusa: "Pa kad bude pocelo govoriti naucicu od njega engleski."

495. Pita muz zenu, plavusu: - "Draga, vidi ide li neki auto sa desne strane?" - "Ne ide." I vozac doda gas. - "Ide samo neki ruzan kamion!"

494. Kako cete znati da je plavusa radila na kompjuteru? - Naci cete komad sira pored misa!

493. Dosla plavusa kod doktora i zali mu se: - "Doktore pomagajte, gdje god se dotaknem boli me. Evo pogledajte i sami." Tako rece i pocne prvo da dira nos i kaze: - "Eto opet boli", pa onda uvo i opet isto, pa zatim nogu i opet isti bol. E a onda joj doktor kaze - "Pa normalno da te boli gdje se taknes kada si slomila prst."

492. Ide plavusa ulicom sa prasetom pod rukom i prolazi pored jedne osobe koja upita - Otkuda ti to? - Dobitak na lotu, odgovara prase.

491. Sta je mislila plavusa da je Moby Dick? - Bolest polnih organa.

490. Znate li zasto krastavci pricaju viceve o bananama? Misle da su plavuse.

489. Zasto plavusa puca u motor od auta kad se slupa negdje? Da se konji ne muce.

488. Sta radi plavusa kada joj pobegne autobus br.50? -Ide dva puta autobusom br.25

487. Zasto plavusa nije htela biti Jehovin svedok? - Rekla je da nije videla nesrecu.

486. Zasto se plava policajka upucala u glavu? - Ispalila je metak upozorenja u vazduh.

485. Dvije se plavuse srele na tramvajskoj postaji: jedna je cekala broj 1,a druga 7. U to naidje tramvaj broj 17 i one sretne u glas povicu: -Bas fino mozemo ici zajedno!

484. Jeste li culi za plavusu koja je kupila dnevnik u koji je upisivala sve svoje misli? - Nakon tri godine pocela je pisati na drugoj stranici.

483. Koliko se puta sme plavusa kad joj ispricas vic? - Tri puta. Jednom kad joj ispricas, drugi put, kad joj objasnis i treci put, kad ga shvati.

482. Kako je poginula plavusa pijuci mlijeko? - Pala krava.

481. Sta imaju plavusa i pivska flasa zajednicko? - Oboje su prazni od vrata pa na gore.

480. Sta je vrhunac ludosti? - 144 plavuse u jednoj sobi.

479. Koja je razlika izmedu prostitutke, nimfomanke i plavuse? -Prostitutka: "Hoces li brzo?" -Nimfomanka: "Zar vec?" -Plavusa: "Plavo...okrecit cu plafon u plavo"

478. Kakva je razlika izmedu plavuse i podmornice? - Nisu svi bili u podmornici.

477. Sta je uradila plavusa kad je dobila blizance? Otišla traziti drugog oca!

476. Zaglavile dvije plavuse u liftu i vicu u pomoc, u pomoc jedna pa druga. jedna plavusa rece drugoj: ajmo zajedno vikati. ZAJEDNOOOOOO.....

475. Zasto plavuse vole kola sa volanom kome moze da se podesi visina? Zato sto onda ima vise mesta za glavu!

474. Dve plavuse na razlicitim stranama reke.Jedna zabrinuta dovikuje drugoj kako ce ona na drugu stranu. A ova njoj: Pa ti vec jesi na drugoj strani!!

473. Dodje plavusa u piceriu da naruci pizu. Konobar je pita: izrezanu na dva ili cetri djela? a plavusa ce na to: - Na dva, na dijeti sam!

472. Kakva je razlika izmedu plavuse i racunara? U racunar je potrebno uneti informacije samo jednom!

471. Zasto plavuse drzi patike u kavezu?....Na njima pise PUMA

470. Zasto plavusa nosi bundu, sal i kapu dok se igra na kompjuteru? Da je ne ubije promaja, jer su joj otvoreni prozori (windows)!

469. Zasto plavusa ne voli svoji novi racunar? Ne moze da nadje MTV!

468. Zasto plavusa ne prica tokom seksa? Majka joj je rekla da ne prica sa punim ustima!

467. Pricaju dve plavuse. Kaze prva, juce sam bila da testiram da li sam trudna. Kaze druga: Pa je si li polozila?

466. Koja je razlika izmedu plavuse i prostranog svemira? U prostranom svemiru ima nade za postojanjem inteligentnog zivota!

465. Koja je slicnost izmedu plavuse i kocke za juhu? Obadvije mogu biti spremne za 4 osobe u roku od 5 minuta!

464. Kako umiru plavusine mozdane celije? Same!

463. Sta prvo u radi plavusa kad ujutro ustane? Upozna se sa frajerom!

462. Koja je slicnost izmedu plavuse i racunara? Covek ih ne ceni u potpunosti sve dok ne crknu!

461. Sta radi plavusa posle cesljanja? Navuce pantalone!

460. Kako se zovu bliznakinje plavuse? Greska evolucije!

459. Zasto plavusi prave trouglasti kofer kad umre? -Siri noge cim legne!

458. Zasto plavusa gura mrtvog kanarinca u cd-player? Zato sto ptice umiru pevajuci!

457. Sta radi plavusa kada cvrsto drzi ruke preko usiju? Pokusava zadrzati misao!

456. Zasto se plava prostitutka naljutila na koleginice? Saznala je da su one dobijale pare!

455. Zasto plavusa nosi koka kolu u gacama? - Zato sto na njoj pise Alwajs!

454. Zasto plavusa preskace stakleni zid? Oce da vidi sta je iza!

453. Sta je uradila plavusa kad je cula da se 90% nesreca dogadja u kuci? Odselila se...
sokre is offline  
Odgovori s citatom