Pogledaj jedan post
Old 17.03.2006., 10:33   #49
Quote:
tracy kaže:
mango ananas, totalno si me zainteresirala za taj novi shoping centar! idem sutra u graz s agencijom i zanima me jel možeš procijeniti koliko je taj centar daleko od mjesta gdje nas ovi iz agencije istrpaju? koliko minuta hoda ili vožnje tramvajem? naime gledala sam kartu i ona mi apsolutno niš ne znači jer ne znam kako se zove mjesto gdje nas istrpaju pa se nemam prema čemu orijentirati!!!

Bok!Evo odgovorit ću ti ja.Kao prvo to nije novi šopping centar jer mislim da postoji nekih desetak godina.Renoviran je prije otprilike 3 godine. Kad idem u Graz obavezno svratim jer istina, nije tolika navala kao u Seisbergu,ali mislim da ti je on manji od Seisberga. Tamo ti je velikom većinom roba tipa Mexx,Esprit,Bentton i sl. Imaš i H&M, ali nema baš tipa trgovina New Yorker i sl. Recimo nešto slično kao King Cross, za razliku od Importannea gdje ima svakakvih butika. Ovisi u biti što tražiš... E sad lokacija. Ja uvijek idem autom,pa nisam upoznata gdje vas sve agencije ostavljaju busom. Ako ide do glavnog željezničkog i autobusnog kolodvora,a mislim da vjerojatno ide, svakako odi. Pitaš i vozača on sigurno zna. Preko puta kolodvora ti je isto poznati Annin passage, gdje isto nađeš puno toga, to je u biti ko pothodnik. Kad izađeš ispred tebe bit će robna kuća C&a,gdje isto nađeš dosta zgodnih povoljnih stvarčica,a rijetko nabasaš na gomilu naših...E sad od tamo do City Parka to ti je nekih 15 min hoda,blizu je,samo nekog upitaš da te uputi. Imaš i nekih 20min pješke do samog centra i čuvene robne kuće Kastner & Ohler...E to je pravi shopping, moja omiljena destinacija za kupovinu. Imaš od najrazvvikanijih ssvjetskih marki pa do onih za "naš džep". Blizu ti je također H&M robna kuća na 2 ili 3 kata...I vjeruj mi...tamo ćeš kupovati u miru. I još nešto...Na zadnjem katu Kastner & Ohlera imaš robu iz prijašnjih kolekcija ( znači ostaci ), po vrlo povoljnim cijenama. Npr.ja kupila adidas majicu, kakve naravno u Hrvatskoj nisam ni vidjela za 10 Eura. E sad ja ti tamo nisam bila duže od godinu dana, ali sumnjam da se nešto bitno promijenilo. Uf, baš sam se raspisala. U svakom slučaju, što god da odlučiš želim ti ugodan i uspješan shopping!!!! I napiši svakako dojmove!
Pozdrav
tsunami1 is offline  
Odgovori s citatom